משכנתאות חוץ בנקאיות – הסיכונים והיתרונות

כאשר עומדים בפני לקיחת משכנתא מרבית האוכלוסייה תפנה לגורם בנקאי כי לקבל את המשכנתא. אבל למען האמת חשוב לדעת שיש גופים חוץ בנקאיים שיכולים אף הם להציע לכם הלוואה מתאימה שתאפשר לכם לבצע את הרכישה הרצויה לכם. במאמר הבא תוכלו לקרוא על יתרונות מול חסרונות של משכנתא חוץ בנקאית.

היתרונות –

כאשר אדם לוקח הלוואה תעודת הזהות הבנקאית שלו מושפעת מכך. כמובן שכאשר מדובר על הלוואה בנקאית העובדה ידועה וניכרת על פני השטח. אך פעמים אדם מעוניין לקחת משכנתא בלי שהיא תכתים את הפעילות הבנקאית שלו. במקרים כאלו יכול להיות שיהיה נכון לפנות לתשואות פיננסים ולקחת משכנתא הפוכה או רגילה רבל חוץ בנקאית.

כמו כן, כל הלוואה משפיעה על האשראי שהלקוח יקבל מהבנק. כאשר הלקוח מקבל הלוואה חוץ בנקאית זה לא משפיע בכהוא זה על תמונת המצב הבנקאית שלו, ולכן מסגרת האשראי שלו לא תושפע מפעולה זו.

החסרונות –

במרבית המקרים הלוואה בנקאית תהיה זולה יותר מהלוואה חוץ בנקאית. מה זה אומר? שאם אתם לוקחים משכנתא חוץ בנקאית העלות של ההלוואה תהיה יקרה יותר. מה שכמובן מביא אתכם להוצאה גדולה במהלך שנות החזר ההלוואה.

> קראו כאן על ניהול סיכונים

בנוסף יש לציין כי בנק הוא גוף שיש לו מחויבות כלפי הלקוחות שלו. הוא חייב להתנהל באופן הוגן ולעמוד בדרישות החוק ממנו כגוף שמספק שירותים רשמיים לציבור. לא כך הם פני הדברים כאשר מדובר על גופים פרטיים. אתם לא יכולים לדעת על אופן ההתנהלות ועל רמת היושרה וההגינות של החברה אם אינכם מכירים אותה.

ייעוץ מקצועי להשגת המטרה שלכם

אם אתם עומדים בפני רכישה של נכס או רכב, אם אתם מעוניינים לשפץ או לקבל משכנתא לכל מטרה אחרת חשוב לכם לפנות ליועץ משכנתא מומחה. יועץ כזה שמכיר את עולם המשכנתאות והוא יוכל לבחון את האפשרויות העומדות בפניכם. כמובן שהמטרה שלו היא להוציא לכם משכנתא בסכום הרצוי לכם, בעלות מינימלית ובהחזר חודשי אפשרי עבורכם. זו המשימה של היועץ ועליה אתם משלמים כאשר אתם פונים אליו במטרה להוציא משכנתא משתלמת.

 

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף ברשתות החברתיות

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

השאירו תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

פתיחת עסק

פתיחת עסק

היום ניתן למצוא יותר ויותר אנשים שבוחרים לצאת לדרך עצמאית, על מנת לעזוב אחת ולתמיד את עולם השכירים. לא מעט אנשים מרגישים שהם כבר לא

קרא עוד »