משכנתאות חוץ בנקאיות – הסיכונים והיתרונות

משכנתאות חוץ בנקאיות

כאשר עומדים בפני לקיחת משכנתא מרבית האוכלוסייה תפנה לגורם בנקאי כי לקבל את המשכנתא. אבל למען האמת חשוב לדעת שיש גופים חוץ בנקאיים שיכולים אף הם להציע לכם הלוואה מתאימה שתאפשר לכם לבצע את הרכישה הרצויה לכם. במאמר הבא תוכלו לקרוא על יתרונות מול חסרונות של משכנתא חוץ בנקאית.

היתרונות –

כאשר אדם לוקח הלוואה תעודת הזהות הבנקאית שלו מושפעת מכך. כמובן שכאשר מדובר על הלוואה בנקאית העובדה ידועה וניכרת על פני השטח. אך פעמים אדם מעוניין לקחת משכנתא בלי שהיא תכתים את הפעילות הבנקאית שלו. במקרים כאלו יכול להיות שיהיה נכון לפנות לתשואות פיננסים ולקחת משכנתא הפוכה או רגילה רבל חוץ בנקאית.

כמו כן, כל הלוואה משפיעה על האשראי שהלקוח יקבל מהבנק. כאשר הלקוח מקבל הלוואה חוץ בנקאית זה לא משפיע בכהוא זה על תמונת המצב הבנקאית שלו, ולכן מסגרת האשראי שלו לא תושפע מפעולה זו.

החסרונות –

במרבית המקרים הלוואה בנקאית תהיה זולה יותר מהלוואה חוץ בנקאית. מה זה אומר? שאם אתם לוקחים משכנתא חוץ בנקאית העלות של ההלוואה תהיה יקרה יותר. מה שכמובן מביא אתכם להוצאה גדולה במהלך שנות החזר ההלוואה.

> קראו כאן על ניהול סיכונים

בנוסף יש לציין כי בנק הוא גוף שיש לו מחויבות כלפי הלקוחות שלו. הוא חייב להתנהל באופן הוגן ולעמוד בדרישות החוק ממנו כגוף שמספק שירותים רשמיים לציבור. לא כך הם פני הדברים כאשר מדובר על גופים פרטיים. אתם לא יכולים לדעת על אופן ההתנהלות ועל רמת היושרה וההגינות של החברה אם אינכם מכירים אותה.

ייעוץ מקצועי להשגת המטרה שלכם

אם אתם עומדים בפני רכישה של נכס או רכב, אם אתם מעוניינים לשפץ או לקבל משכנתא לכל מטרה אחרת חשוב לכם לפנות ליועץ משכנתא מומחה בלינק https://www.tsuott.co.il/private-mortgage-consultant. יועץ כזה שמכיר את עולם המשכנתאות והוא יוכל לבחון את האפשרויות העומדות בפניכם. כמובן שהמטרה שלו היא להוציא לכם משכנתא בסכום הרצוי לכם, בעלות מינימלית ובהחזר חודשי אפשרי עבורכם. זו המשימה של היועץ ועליה אתם משלמים כאשר אתם פונים אליו במטרה להוציא משכנתא משתלמת.

> קראו על משכנתא לתושבי חוץ

> קראו על איחוד הלוואות

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
עיצוב לוגו לעסק
הלוגו של העסק אומר הרבה מאוד על מה שעמד מאחורי המותג או מאחורי כל מה שהעסק מנסה לשווק ולמכור. למרות...
קרא עוד »
נוב 25, 2020
נוטריון לצרפתית – באיזה שלב אנחנו זקוקים לו?
הרבה אנשים נקלעים לסיטואציה שבה הם מחויבים לחתימת עורכי דין המוסמכים לשמש גם כנוטריון לצורך ביצוע...
קרא עוד »
דצמ 25, 2018
מה זה משקיע כשיר?
עבור כלכלה מתפתחת אנחנו חייבים משקיעים. אנחנו חייבים את מי שמוכנים לסכן היום כסף כדי לראות רווחים...
קרא עוד »
ינו 11, 2022