היתרונות במערכת מסרים ארגונית

מערכת מסרים ארגונית

אנו חיים בעולם מהיר והדברים מתקדמים בקצב מסחרר במיוחד – בסביבה הארגונית. מהרבה סיבות טובות, ארגונים מבינים שמסרים שעוברים לתכלית עסקית לא יכולים לעבור במערכות רגילות, שבהן מקיימים תקשורת אישית רגילה. נסביר על היתרונות החשובים של מערכת מסרים ארגונית, שמוטמעת בעסק. 

אבטחה של התקשורת הארגונית 

המסרים שעוברים בתוך הארגון עשויים לכלול לא מעט מידע ופרטים שלא צריכים להגיע למישהו שמחוץ למעגל הפנימי. גורמים שונים עשויים לרצות להניח יד או לשים עין על מידע חשוב, סודי, לפעמים אפילו קריטי. משום כן, יתרון מאוד מרכזי של מערכת מסרים ארגונית טמון בכך שזו מערכת מאובטחת. לא משנה באיזו צורה אתם מנהלים תקשורת או באילו מערכות אתם משתמשים כעת, זו הדרך להפוך את הכל למאובטח. 

קבלת והעברת מסרים בצורה יעילה יותר 

כאשר מרגישים שבארגון התקשורת לא מספיק יעילה, אם המיילים נערמים ואי אפשר להספיק להתייחס אליהם, אלה סיבות טובות מאוד להכניס מערכת מסרים ארגונית. מדובר בפלטפורמה ייעודית שיכולה לשמש להעברת מסרים בין העובדים, עם מנהלים, קבלת ושליחה הודעות מול לקוחות אסטרטגיים או שותפים. העברת מסרים או שיתוף במידע נעשים יותר יעילים ויותר מהירים.

מתאים לכל מערכת הפעלה וסביבת עבודה 

המערכת מתפקדת כאפליקציה ייעודית, שתומכת במערכת ההפעלה של אנדרואיד, ב-IOS של אפל. מתאימה גם לסביבת עבודה מקוונת, משמשת כתחליף יותר מהיר ויעיל של אאוטלוק או כל דואר אלקטרוני אחר. 

ועוד הרבה יותר 

בנוסף לכל זאת, ניתן להקים במערכת קבוצות לצורך ניהול טוב יותר של פרויקטים, משימות, לצוותי עבודה, הפצת סמס . כמו כן, ניתן לזהות האם הנמען או הנמענים כבר קראו את ההודעות. זאת ועוד – ניתן להעביר את ההודעות הרצויות לשמירה בארכיון הארגוני, על פי הצורך.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מתחילים להזמין מחו"ל? אלה הדברים שחשוב לדעת!
יותר ויותר ישראלים בוחרים לרכוש מוצרים שונים דרך אתרי אינטרנט בחו"ל. על מנת לעשות את זה בצורה נכונה,...
קרא עוד »
מרץ 08, 2020
שליחויות מהיום להיום – כמה זה מייקר את המשלוח?
אנשים רבים היום מבצעים רכישות אונליין למוצרים מסוגים שונים. התשלום מתבצע באופן מאובטח באתר החנות...
קרא עוד »
יונ 17, 2021
טיפול בהוצאת היתר בניה
ברוב המקרים אדריכלים הם אלו שמגישים בקשה לקבלת היתר בנייה עבור הלקוחות שלהם בהתאם לשינויים שהם...
קרא עוד »
מאי 12, 2020