היתרונות במערכת מסרים ארגונית

מערכת מסרים ארגונית

אנו חיים בעולם מהיר והדברים מתקדמים בקצב מסחרר במיוחד – בסביבה הארגונית. מהרבה סיבות טובות, ארגונים מבינים שמסרים שעוברים לתכלית עסקית לא יכולים לעבור במערכות רגילות, שבהן מקיימים תקשורת אישית רגילה. נסביר על היתרונות החשובים של מערכת מסרים ארגונית, שמוטמעת בעסק. 

אבטחה של התקשורת הארגונית 

המסרים שעוברים בתוך הארגון עשויים לכלול לא מעט מידע ופרטים שלא צריכים להגיע למישהו שמחוץ למעגל הפנימי. גורמים שונים עשויים לרצות להניח יד או לשים עין על מידע חשוב, סודי, לפעמים אפילו קריטי. משום כן, יתרון מאוד מרכזי של מערכת מסרים ארגונית טמון בכך שזו מערכת מאובטחת. לא משנה באיזו צורה אתם מנהלים תקשורת או באילו מערכות אתם משתמשים כעת, זו הדרך להפוך את הכל למאובטח. 

קבלת והעברת מסרים בצורה יעילה יותר 

כאשר מרגישים שבארגון התקשורת לא מספיק יעילה, אם המיילים נערמים ואי אפשר להספיק להתייחס אליהם, אלה סיבות טובות מאוד להכניס מערכת מסרים ארגונית. מדובר בפלטפורמה ייעודית שיכולה לשמש להעברת מסרים בין העובדים, עם מנהלים, קבלת ושליחה הודעות מול לקוחות אסטרטגיים או שותפים. העברת מסרים או שיתוף במידע נעשים יותר יעילים ויותר מהירים.

מתאים לכל מערכת הפעלה וסביבת עבודה 

המערכת מתפקדת כאפליקציה ייעודית, שתומכת במערכת ההפעלה של אנדרואיד, ב-IOS של אפל. מתאימה גם לסביבת עבודה מקוונת, משמשת כתחליף יותר מהיר ויעיל של אאוטלוק או כל דואר אלקטרוני אחר. 

ועוד הרבה יותר 

בנוסף לכל זאת, ניתן להקים במערכת קבוצות לצורך ניהול טוב יותר של פרויקטים, משימות, לצוותי עבודה, הפצת סמס . כמו כן, ניתן לזהות האם הנמען או הנמענים כבר קראו את ההודעות. זאת ועוד – ניתן להעביר את ההודעות הרצויות לשמירה בארכיון הארגוני, על פי הצורך.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איציק חביב: מבט מקרוב על מסע הנדל"ן שלו
תחום הנדל"ן הישראלי, על הנוף הדינמי והטרנדים המשתנים שלו, מעוצב על ידי אנשי חזון שמעזים לראות מעבר...
קרא עוד »
אוג 27, 2023
מה צריך בכדי לפתוח עסק מזון? הדגשים שאסור לפספס
לא מעט אנשים חולמים כיום להקים עסק בתחום המזון. ישנם אנשים רבים אשר עוסקים בתחומים שונים אך החלום...
קרא עוד »
אוג 23, 2021
איתור כספים אבודים – המסלקה הפנסיונית
לא מעט ישראלים אינם מודעים לעובדה שיש להם כספים בחשבונות שונים של קרנות פנסיה, אותם הם יכולים לקבל...
קרא עוד »
אפר 01, 2021