מיקור חוץ הודו

מיקור חוץ הודו

החלטתם להקים חברה המתמחה במתן שיעורים פרטיים בנושאים ותחומים שונים, כאשר המטרה העיקרית מבחינתכם היא לגייס מורים מקצועיים ומנוסים שיוכלו לתאם את המענה הטוב ביותר לתלמידים, שהם כמובן הלקוחות של העסק שלכם. בין התפעול של מערך המורים, השיעורים, תוכניות הלימוד, רשימות התלמידים ועוד עניינים אסטרטגיים – אתם צריכים גם להקדיש משאבים לא מבוטלים למענה שירותי ללקוחות מתעניינים, נוסף על קידום ושיווק העסק בכמה שיותר פלטפורמות שיווק דיגיטליות.

כמובן שככל שהעסק גדל עליכם להקצות לכך משאבים רבים ומגוונים יותר, אך במקום ל"בזבז" את המשאבים הללו בפעולות תפעוליות פנימיות של העסק, תוכלו פשוט לפנות אל ספקים חיצוניים המתמחים בכך – או במילים אחרות, לבצע מיקור חוץ של תחומי פעילות משניים לעסק שלכם.

כיצד מיקור חוץ הודו יוכל לעזור לכם?

מיקור חוץ הוא אחד משיטות התפעוליות הפופולריות בעולם העסקים של היום, כיוון שתהליך זה מסייע לעסקים רבים להעביר תחומי פעילות משניים לביצוע על ידי מפעילים שאינם שייכים לעסק, וכך להתמקד בתפעול הפנימי של העסק הקיים ולמנף את ההצלחה העסקית שלו בצורה כוללת וטובה יותר.

מיקור חוץ הודו מהווה למעשה את הבחירה בחברה תפעולית חיצונית היושבת בהודו, כך שכל השירותים שהחברה צריכה מבוצעים למעשה במדינה אחרת אך מבלי לגרוע באיכות העבודה והשירות הניתן ללקוחות. ניתן לבחור בין חברות מיקור שונות הממוקמות בכל רחבי הארץ, בהתאם לסוג וכמות הידע והניסיון בו החברה מתמחה.

האם מיקור חוץ מומלץ לכל עסק?

הפנייה אל מיקור חוץ הודו עבור שירותי QA ושירותים אחרים תוכל לייעל את תהליכי העבודה של העסק, וגם במקביל לחסוך בעלויות הכרוכות בהקצאת משרות, עובדים ודברים מקצועיים נוספים לו העסק זקוק. יחד עם זאת יש לקחת בחשבון כי לא לכל עסק כדאי להעביר את תחומי הפעילות למיקור חוץ, אלא רק אם מדובר על פעילות שולית שאיננה פוגעת בליבה של העסק.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
סוף סוף מצאתי חברת ניקיון ואני מבסוט
ככל שנכנסים אל בית שהוא יותר מודרני במדינה מפותחת ככה יכולים לשים לב כי מדובר בבתים שהם עם אלמנט הרבה...
קרא עוד »
דצמ 22, 2018
למה צריך לזפת את הגג?
זיפות הגג הוא אחד מהדרכים היותר בטוחות להתמודדות עם נזילות מים בחורף. ישנם דרכים רבות לאטום את הגג...
קרא עוד »
אפר 16, 2020
בתקופת משברים אתה רוצה שיזכרו אותך בקלות
שיטת כוכבית פלוס היא שיטה נוחה ואפקטיבית מאד עבור הלקוחות כדי להיות בקשר עם עסקים שונים, מרפאות קופת...
קרא עוד »
מרץ 25, 2020