משרד עורכי פטנטים כץ, פרזנטי ושות' – המשרד שלך לרישום פטנטים

משרד עורכי פטנטים

רישום פטנט הוא תהליך שנועד להגן על זכויות הקניין של הממציא או הממצאים. כאשר אתם סבורים שיש חידוש מהותי בהמצאה שלכם, כדאי לכם מאוד להגן עליה באמצעות רישומה כפטנט, בישראל ובמדינות נוספות אשר אתם סבורים שרלוונטיות לעניין זה. רישום פטנט יקנה לכם הגנה על פרי המצאתכם וימנע שימוש בה ממתחרים עסקיים ומגורמים פרטיים בעלי עניין. שימוש שלהם לאחר רישום הפטנט יגרום לתביעה עם סיכוי מצוין להתקבל. הפטנט משקף יכולת המצאה ומעניק יתרון תחרותי ובלעדיות ולכן יש לעשות כל שניתן כדי לרשום את ההמצאה כפטנט. כדי לעשות זאת תצטרכו לשכנע את רשם הפטנטים במשרד המשפטים שאכן יש בהמצאה שלכם פרצת דרך משמעותית וחידוש עקרוני. תהליך כזה עשוי להימשך שנים.

רישום פטנטים הוא כאמור אקט משפטי ולכן נדרשת עזרה של אנשי מקצוע – עורכי דין המתמחים בתחום ומכונים "עורכי פטנטים". משרד עורכי הפטנטים כץ פרזנטי ושות' הוא המשרד שלך לרישום פטנטים. עובדי המשרד הינם בעלי ניסיון רב בליווי התהליך ומייצגים לקוחות נבחרים לאורך שני העשורים האחרונים. ויתור על אנשי מקצוע עלול לעלות לכם ביוקר מאחר שטעויות טכניות עלולות לגרום לפסילת הבקשה ולהותיר אתכם ללא פטנט ובמקרים חמורים יותר גם להוביל לדליפת הידע למתחרים. ההשקעה בייעוץ משפטי של עורך פטנטים נותנת תמורה כאשר אתם מקבלים בלעדיות על הפטנט.

עורך פטנטים אינו חייב להיות עורך דין אולם לרוב מדובר באדם בעל השכלה משפטית וידע בתחום הפטנטים. אדם כזה יידע היטב כיצד לנסח את בקשת הרישום מראשיתה ועד לנוסח הסופי וילווה אתכם בהתנהלות מול רשם הפטנטים במשרד המשפטים. התהליך עשוי, כאמור, להימשך שנים, ולכן הפקדת הטיפול בנושא בידיו של איש מקצוע משחררת אתכם מהצורך לעקוב אחרי הנושא בעצמכם ולהתמודד עם מכשולים שונים בדרך ליעד המיוחל. רישום פטנט מעניק לכם בלעדיות לצורך שימוש והפקת רווחים כלכליים ואחרים לאורך זמן ולכן יש לעשות הכל כדי שהבקשה אכן תאושר בסופו של דבר.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
עורך דין צוואות בנס ציונה – מה חשוב לוודא
דיני צוואות הינו תחום משפטי סבוך העוסק ברכוש וירושה.  חוק הצוואות עוסק בירושה רכוש, ולכן חשוב לוודא...
קרא עוד »
מרץ 29, 2023
החזרי מס הכנסה – כמה עמלה מותר לגבות על הבדיקה?
סיבות לקבלת החזרי מס ישנן רבות, כאשר רבים לא יודעים אודות סכומי הכסף שממתינים להם בקופת המדינה...
קרא עוד »
ינו 23, 2019
איזה ציוד פנאי תוכלו למצוא באתר טולמן?
עונת הרחצה והטיולים הגיעה, ורבים מהישראלים יוצאים לנפוש במרחבי ארץ ישראל. ניתן לראות אנשים נושאים...
קרא עוד »
יונ 14, 2020