סינית – אולי הגיע הזמן ללמוד: הבסיס

ללמוד סינית

אנגלית היא אמנם שפת העסקים הגלובלית, אך יותר ויותר אנשי עסקים כבר מבינים שהסינית משתלטת על עולם זה ויוצרת הזדמנויות רבות בעלות פוטנציאל גבוה להצלחה. לימוד השפה הסינית עשוי להביא בקלות לעוד ועוד הצלחות והיכרויות חשובות. ניתן ללמוד את השפה במקומות מסודרים ולהתחיל להתנהל בעולם המעניין והמרתק הזה.

לומדים סינית ברחבי הארץ

על מנת ללמוד סינית באופן רשמי מומלץ לברר לגבי מוסדות לימוד שעוסקים בנושא זה. ישנם כמה כאלו ברחבי הארץ וחלקם אפילו עושים עבודה טובה. מורים בתחום יהיה בדרך כלל סינים בעצמם או כאלו שגרו שנים ארוכות במדינה.

מה לומדים בתור התחלה

כמו כל שפה גם השפה הסינית מכילה אוצר מילים בסיסי שיעזור לתייר, מטייל או כל מי שמעוניין להבין קצת על מה מדובר. אוצר מילים זה יהווה פתח מצוין להמשך כך שמי שירצה ללמוד בצורה מתקדמת יוכל לעשות זאת בקלות רבה. מי שעדיין לא פגש סינים בחייו יוכל סוף סוף לתקשר איתם באופן חלקי ולהשתפשף בשפה המופלאה הזו.

הסינים הם עם שנוקט בדרכים מסורתיות כמעט בכל תחום של החיים. בנוגע ליחסי העבודה איתם הם יקפידו על מגוון מחוות וכדאי להכיר ולהפנים. התרבות הסינית מציעה שלל מנהגים שקשורים באוכל ולמעשה הוט תופס חלק נכבד מהיומיום שלהם. בזמן הארוחות נסגרות עסקאות שונות ומומלץ לדעת לנצל את העובדה הזו.

מה עוד כדאי לדעת

סין היא יצרנית גדולה של מאות אלפי מוצרים שמגיעים אל כל רחבי העולם. ידיעת השפה הוא כורח המציאות ולמעשה לא ניתן לקיים כל קשר מבלי להבין את השפה. רבים מהחגים הסינים מהווים פתח להזדמנויות לבניית קשרים טובים יותר. אפילו צורת הישיבה במסעדה עשויה להשפיע על ההצלחה או הכישלון של עסקה זו או אחרת ורצוי לקחת ברצינות רבה את כל הרבדים השונים.

גופים רבים במדינת ישראל משקיעים בלימוד השפה הסינית, ניתן ללמוד על בסיס שבועי או באופן פרטי בכל מקום שנוח לכם. פגישת לימוד כזו אורכת כשעה ובמהלכה ניתן לדבר, לקרוא ולהבין סוגים שונים של מחוות שיסייעו לכם בהמשך הדרך.

עוד מידע תוכלו למצוא באתר https://chineseinisrael.com/

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הערכת שווי לעסקים, כיצד זה מתבצע?
תהליך הערכת השווי העסקי מתחיל במאזן החברה. זה כולל נכסים והתחייבויות, המחולקים לנכסים שוטפים...
קרא עוד »
מרץ 04, 2023
חשיבותן של אוזניות לאולפן, מה מחירים ואיפה קונים?
אוזניות לאולפן הן לא פחות מכלי עבודה וכלי עזר, בעל חשיבות מרובה. עד כמה הן חשובות, כמה הן עולות ואיפה...
קרא עוד »
ינו 17, 2021
הרטבת ילדים חוזרת – מדוע היא מתרחשת בדרך כלל בחורף? ד"ר טל שגיא, ד"ר קובי שגיא
הרטבת ילדים בלילה היא תופעה די נפוצה. לא מעט ילדים נגמלים באופן קל ומהיר יותר ביום. לעומת זאת גמילה...
קרא עוד »
יונ 09, 2019