ייעוץ מבודק שכר – מדוע חשוב לפנות אליו?

עסקים רבים פונים אל בודקי שכר לצורך קבלת ייעוץ במקרים מסוימים. ייעוץ מבודק שכר הכרחי בין אם מדובר בעסק גדול או קטן, בין אם מדובר בעסק שעובד עם עובדים שכירים או עסק שעובד גם עם עובדי קבלן בתחומים שונים, למשל, שמירה ואבטחה, ניקיון ותחומים אחרים. 

בודק שכר הוא אדם, אשר תפקידו לוודא שהמעסיק משלם לעובדים שלו את כל מה שנדרש ממנו, בין אם זה שכר על פי תנאי החוזה ועל פי חוק העבודה והמנוחה, וכן על פי הסכמים שונים, כולל כאלה שמקום העבודה שייך אליהם מעצם האופי שלו. למשל, חוזים קיבוציים. 

בודק שכר כמו חן בן שבת למשל, יכול לוודא שאכן המעסיק עומד בכל התנאים, ולכן אין שום מניעה שיעמוד בביקורות של משרד העבודה והרווחה. יחד עם זאת, זה נכון לבצע בדיקה באמצעות בודק שכר, גם אם לא מדובר בצורך חיצוני אלא פנימי, לוודא שאכן העובדים מקבלים את מה שמגיע להם ואין שום חשש, שמא הם עלולים לתבוע את העסק מסיבה כזו או אחרת. 

מדוע משתלם לקבל ייעוץ מבודק שכר

ראשית, מדובר באיש מקצוע שמכיר את החוק, מכיר את הכללים והתקנות המעודכנים ביותר. לכן, אם בוחרים לעבוד איתו, אז אפשר לקבל את כל המידע העדכני ביותר וכמובן שהביקורות עצמן נעשות בהתאם לכללים המעודכנים ביותר בתחום. אין מה לחשוש שמא דברים לא יתבצעו כפי שנדרש. 

שנית, אם יש צורך לעמוד בבדיקה חיצונית, אז עדיף שהיא תתבצע אחרי שבודק שכר עובר על כל הדברים ומוודא שאכן תלושי המשכורת מסודרים וכתובים בצורה נכונה, כל התשלומים בוצעו, העובד קיבל את כל מה שמגיע לו ואין שום חשש, שמא העסק ייענש בין אם זה בקנס או בצורה אחרת. 

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף ברשתות החברתיות

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

השאירו תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

משלוח מדלת לדלת

בשנים האחרונות ניתן לראות מגמה ברורה של עלייה בכמות המשלוחים, היות ואנשים רבים בוחרים לרכוש את כל המוצרים הדרושים להם אונליין. כמובן שמגמה זו רק

קרא עוד »

מה זה איתור חייבים

הליך איתור חייבים הוא בעצם מעין חקירה אשר מטרתה למצוא את האדם שחייבים לחברה או לגורם פרטי כסף. לאחר מציאתו של החייב יהיה ניתן להתחיל

קרא עוד »

למה נועד ביטוח חבות מוצר?

בעולם הביטוחים יש לא מעט סוגי פוליסות חלקן פרטיות וחלקן נועדו לאנשי מקצוע. ביטוח חבות מוצר נועד עבור יצרנים ויבואנים והוא מגן מפני תביעות רכוש

קרא עוד »