שיאומי או מייזו מה עדיף

שיאומי או מייזו?

איזה מכשיר כדאי לך לקנות: שיאומי או מייזו? במאמר, נסביר על 2 סוגי המכשירים שאפשר לרכוש באתר סוגר פינה, ונביא את היתרונות והחסרונות של כל מכשיר.

הכירו – מכשיר השיאומי

תחילה, עלינו להכיר את מכשיר השיאומי. מיותר לציין, ש"שיאומי", הינו מותג יפני של סמארטפונים. חברה זו, הינה הרביעית בגודלה בכל העולם. דירוג זה, מגיע אחרי 2 המתחרות הגדולות: אפל וסמסונג. העיצוב של המכשירים, דומה מאוד בדיוק כמעט זהה למכשירי האייפון.

החברה מייצרת סמארטפונים, מבוססי מערכת הפעלה אנדרואיד. לחלק מהמכשירים של החברה, יש מחיר מוזל יותר. איכות המכשירים טובה. יש בהם את כל התכונות והאפליקציות שיש במכשירים של סמסונג ואפל.

יתרונות: ממשק משתמש נוח. ממשק המשתמש הינו ממשק אותו פיתחה החברה.

חסרונות: לפעמים, מנגנון הטאץ' לא עובד מספיק טוב. תרגום ממשק הניהול של המכשיר, לא תמיד מדויק.

הכירו – מכשיר המייזו

עכשיו, עלינו להכיר את מכשירי המייזו. גם מותג הסמארטפונים מייזו, הולך וחודר לישראל. למכשירי הסמארטפון של החברה, יש עיצוב יוקרתי. המכשיר עשוי ממתכת, ולא מפלסטיק קשיח. למכשיר יש סוללה חזקה, ומעבד חזק (ראו כאן).

מכשיר המייזו – ממשק משתמש פחות נוח בעיצוב יוקרתי!

למרות שעיצוב מכשירי המייזו, מתחרה בעיצוב המכשירים של חברת אפל, בממשק הניהול של המכשיר, חסרים פיצ'רים חשובים. הרשימות בתפריטים ארוכים ומסורבלים.

אז מאיזה חברה תקנו סמארטפון: מ"שיאומי", או מ"מייזו"?

התשובה לכך, היא שתלוי מה הערכים החשובים לכם, ומה הצרכים הדרושים מהמכשיר.

ראשית כל, סביר להניח שאם אתם מתלבטים בין 2 המותגים הללו, ולא רוכשים מכשיר מאפל או סמסונג, חשוב לכם המחיר. אולם, עליכם להבין שלמכשיר סמארטפון זול יותר, יכולים להיות חסרונות, והם חלק מהמחיר הזול שתשלמו.

למי שחשוב לו המחיר: למי שמחפש מחיר זול, ומוכן להתעלם מחסרונות, מומלץ לרכוש מכשיר מייזו. מחיר המכשיר, זול ונוח יותר ממכשירי השיאומי. אם אתה מעוניין במכשיר בעיצוב יוקרתי במחיר הכי זול, ומוכן להתעלם מהחסרונות, מומלץ לרכוש מכשיר מייזו.

למי שחשוב הממשק הנוח: למי שרוצה לרכוש מכשיר במחיר מוזל יותר מאפל וסמסונג, אך לא מתפשר על איכות הממשק, ועל כל דברים אחרים, מומלץ לרכוש מכשיר שיאומי.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
בדיקת כדאיות כלכלית
רכישה של נכס דורשת הבנה מעמיקה בתחום המקרקעין, שכן ברוב המקרים מדובר על עסקאות מורכבות. העלויות...
קרא עוד »
מרץ 26, 2020
הדברת טרמיטים בבית
טרמיטים עלולים לגרום לנזק בלתי הפיך לבתים ויכולים להשפיע על שלמות ומבנה הבית שלכם. אם אתם מגלים...
קרא עוד »
אוג 17, 2022
האם באמת עושים כסף משיווק שותפים
אם יצא לכם לשמוע לא מעט על שיווק שותפים, אתם בטח תוהים האם באמת ניתן לעשות כסף בדרך זו. שיווק שותפים...
קרא עוד »
דצמ 16, 2019