מכוונים גבוה: 4 שירותי ענן מומלצים

עד לפני מספר שנים, אם היינו רוצים לאחסן ולשמור מסמכים, אז היינו עושים את זה על כונן קשיח ואחר כך על התקני גיבוי שונים. היום יש לנו שרתי ענן בשביל זה.

אילו שירותי ענן כל אחד צריך בעסק או בבית?

מרכזייה

מרכזיית ענן הפכה לכלי נצרך בקרב עסקים רבים. בצורה כזו אפשר לשמור שיחות שמתקבלות ופעולות אחרות שאפשר לייצר דרך המרכזייה על גבי השרת לאורך זמן. כל המרכזייה עצמה מותקנת למעשה בשרת.

מסמכים

בכל מכשיר סלולר, בכל מחשב, אפשר למצוא היום שרתי ענן למסמכים. בין אם זה ONE של מיקרוסופוט, דרייב של גוגל, דרופבוקס ואחרים. בצורה כזו אפשר לשלוף כל מסמך מכל מכשיר, בכל זמן.

תמונות

גוגל מפעילה שרת ענן בשם פוטו, שמאפשר לכל אחד שמחזיק ברשותו חשבון גוגל, לשמור את כל התמונות שהוא מצלם בסלולר, גם על גבי הענן ובכך לפנות מקום במכשיר הסלולר וכן להשתמש בתמונות מכל מחשב ומכל מכשיר אחר.

אבטחה

הן עסקים והן מבני מגורים, מחזיקים ברשותם מערכות אבטחה אשר מותקנות על גבי שרתי ענן. בצורה כזו, כל התמונות אשר מתקבלות דרך המצלמות נשארות על השרת ואפשר לשלוף אותן בכל עת. זה מאפשר לאחסן את התמונות לאורך תקופה ארוכה יותר ולבצע בהן שימושים שונים.

מדוע משתלם לנו להחזיק שרת ענן?

הרעיון של שרת ענן הוא פשוט. בצורה כזו אנחנו יכולים גם לאחסן כמות גדולה של מסמכים ונתונים וגם אנחנו לא צריכים לעשות את זה על גבי המחשב שלנו, אלא הכל יושב על שרת חיצוני, מאובטח, חזק וגדול יותר.

מעבר לכל זה, אחד היתרונות הבולטים של שרת ענן הוא, אנחנו יכולים להשתמש בו מכל מקום, בכל שעה, דרך מכשירים שונים. למשל, אנחנו יכולים לשלוף חומר דרך המחשב, דרך מכשיר הסלולר, טאבלט או מכשירים אחרים. זה אומר, שאנחנו יכולים להיות בחו"ל, בבית קפה או בכל מקום אחר, לשלוף חומר ולהשתמש בו בצורה סדירה ללא שום בעיה. זה הופך את החומר להיות הרבה נגיש וזמין עבורנו.

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף ברשתות החברתיות

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

השאירו תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

צעצועי מין

6 צעצועי מין ששווים השקעה

אוהבים לגוון את חיי המין שלכם? בואו לבדוק איזה צעצועי מין נחשבים פופולאריים ושווים במיוחד! אם אתם רוצים להנות מעונג מושלם וגירוי עמוק בזמן עינוג

קרא עוד »
קורס אפייה

מה כולל קורס אפייה מקיף?

עולם האפייה הינו עולם גדול ומגוון, הכולל לא מעט תתי תחומים שונים. מדובר על עולם שמאפשר לכל אחד להפגין את כישורי היצירתיות שלו, באמצעות יצירה

קרא עוד »