מכוונים גבוה: 4 שירותי ענן מומלצים

שירותי ענן

עד לפני מספר שנים, אם היינו רוצים לאחסן ולשמור מסמכים, אז היינו עושים את זה על כונן קשיח ואחר כך על התקני גיבוי שונים. היום יש לנו שרתי ענן בשביל זה.

אילו שירותי ענן כל אחד צריך בעסק או בבית?

מרכזייה

מרכזיית ענן הפכה לכלי נצרך בקרב עסקים רבים. בצורה כזו אפשר לשמור שיחות שמתקבלות ופעולות אחרות שאפשר לייצר דרך המרכזייה על גבי השרת לאורך זמן. כל המרכזייה עצמה מותקנת למעשה בשרת.

מסמכים

בכל מכשיר סלולר, בכל מחשב, אפשר למצוא היום שרתי ענן למסמכים. בין אם זה ONE של מיקרוסופוט, דרייב של גוגל, דרופבוקס ואחרים. בצורה כזו אפשר לשלוף כל מסמך מכל מכשיר, בכל זמן.

תמונות

גוגל מפעילה שרת ענן בשם פוטו, שמאפשר לכל אחד שמחזיק ברשותו חשבון גוגל, לשמור את כל התמונות שהוא מצלם בסלולר, גם על גבי הענן ובכך לפנות מקום במכשיר הסלולר וכן להשתמש בתמונות מכל מחשב ומכל מכשיר אחר.

אבטחה

הן עסקים והן מבני מגורים, מחזיקים ברשותם מערכות אבטחה אשר מותקנות על גבי שרתי ענן. בצורה כזו, כל התמונות אשר מתקבלות דרך המצלמות נשארות על השרת ואפשר לשלוף אותן בכל עת. זה מאפשר לאחסן את התמונות לאורך תקופה ארוכה יותר ולבצע בהן שימושים שונים.

מדוע משתלם לנו להחזיק שרת ענן?

הרעיון של שרת ענן הוא פשוט. בצורה כזו אנחנו יכולים גם לאחסן כמות גדולה של מסמכים ונתונים וגם אנחנו לא צריכים לעשות את זה על גבי המחשב שלנו, אלא הכל יושב על שרת חיצוני, מאובטח, חזק וגדול יותר.

מעבר לכל זה, אחד היתרונות הבולטים של שרת ענן הוא, אנחנו יכולים להשתמש בו מכל מקום, בכל שעה, דרך מכשירים שונים. למשל, אנחנו יכולים לשלוף חומר דרך המחשב, דרך מכשיר הסלולר, טאבלט או מכשירים אחרים. זה אומר, שאנחנו יכולים להיות בחו"ל, בבית קפה או בכל מקום אחר, לשלוף חומר ולהשתמש בו בצורה סדירה ללא שום בעיה. זה הופך את החומר להיות הרבה נגיש וזמין עבורנו.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה צריך להיות בתיק החתלה – החלטנו לעשות לכם סדר
תיק ההחתלה הוא בדרך כלל תיק מאד עמוס (כן כן כמו תיקי אמהות בערך :) )ולכן נדרש לעשות מדי פעם סדר ולהוציא...
קרא עוד »
יול 15, 2020
למה אתם חייבים הסכם ממון?
בוודאי לא פעם שמעתם את המושג הסכם ממון ותהיתם במה מדובר. ובכן, הסכם ממון מהווה מעין חוזה בין בני זוג,...
קרא עוד »
אפר 29, 2019
סוגרים חופשה לחגים? אתם צריכים לקרוא את הטיפים הבאים
הקיץ עומד להסתיים, ולמרות שטרם התאוששנו מהחופש הגדול, זה הזמן לדאוג לחופשות החגים הקרבות. אם אתם...
קרא עוד »
אוג 18, 2019