רישום קבלן שיפוצים: קבלן עם קבלות

אם תחפשו בגוגל קבלן שיפוצים או שיפוצניק, תמצאו אינספור הצעות. יש הרבה מאוד אנשים שמציעים את שירותים כשיפוצניקים באופן כללי ולקבלני שיפוצים באופן פרטני על פי התמחויות שונות. הבעיה שלנו מתחילה כאשר אנחנו אכן בוחרם את אח מאותן ההצעות ומבצעים את העבודה ורק לאחר זמן אנחנו מגלים שבעצם נפלנו בידיים לא מקצועיות בלשון העטה ובידיים של נוכל במילים גסות וברורות.

אז איך בעצם אנחנו יכולים לדעת האם הגענו לידיים הנכונות והאם אכן מדובר באיש מקצוע אשר עליו אנחנו יכולים לסמוך בלב שקט. כאן מגיע הנושא של רישום קבלן שיפוצים!

קבלן עם קבלות

האמת היא שעל מנת שתוכלו להיות בטוחים כי אכן הצלחתם להגיע אל קבלן אמין שלא יפיל אתכם עם עבודה גרועה, אתם חייבים לשים לב כי מדובר באיש מקצוע שיש לו את הרישיון ואת האישורים הנדרשים על פי חוק לבצע את כל העבודות אותם אתם רוצים שהוא יבצע עבורכם. רק קבלן שרשום בפנקס הקבלנים הוא אכן זה שייטיב לסייע לכם ולבצע עבורכם את העבודות המתבקשות.

מי מסייע לקבלנים?

אז האמת היא שעל מנת להירשם בפנקס הקבלנים אמורים הקבלנים לעבור מספר משוכות עד שהם אכן יצליחו להגיע אל המטרה שלהם ולזכות להיות רשומים כפי שהם מעוניינים. בדיוק לשם כך שנה האפשרות לפנות אלינו ולהיעזר בכל הפרוצדורה המורכבת הזו.

האמת היא שלא רק לקבלנים שרוצים להירשם אנחנו מושיטים יד ומסייעים לצלוח את המשימה. גם קבלנים שרוצים להעלות את הסיווג שלהם ולשנות את המעד שלהם, אנחנו מציעים את הסיוע ואת הליווי המקצועי של עו"ד תומר סופר!

ברור שכל קבלן רוצה להיות מוכר, רשום ועובד כחוק. בגלל שהרישום הוא לעיתים כל כך סבוך, מומלץ להיעזר באנשי מקצוע לצורך כך.

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף ברשתות החברתיות

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

השאירו תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

מזמינים חותמות דרך stamped.co.il

מזמינים חותמות דרך stamped.co.il

מעוניינים להזמין חותמות לעסק שלכם במחירים מעולים ובאיכות גבוהה? באתר https://stamped.co.il תוכלו למצוא חותמות איכותיות במחירים מעולים. כך שזה משהו שיהיה כדאי לכם להביא בחשבון ולהתחיל

קרא עוד »