רבקה סגל – כישורים חברתיים מרשימים

בין הדברים העיקריים שניתן לומר על רבקה סגל זה עצם כך שמדובר באישה עם כישורים חברתיים פשוט מצוינים. היא הצליחה להגיע מאוד רחוק בצבא, באזרחות ובלימודים וזאת בין היתר מכיוון שהיא הצליחה להשתלב בכל מסגרת מבחינה חברתית ובשלב מסוים גם להיות מנהיגה. היכולת הזו שלה גורמת לה להיות מאוד מוערכת בכל מקום בו היא נמצאת, דבר שניתן ללמוד ממנו המון בסופו של יום.

יכולת להשתלב בכל מסגרת בה היא נמצאת

החל מהצבא והלימודים ועד הארגון ההתנדבותי וחברות ההייטק, רבקה סגל הצליחה להשתלב בכל אחד מאלה בצורה מאוד מוצלחת בין היתר הודות לכך שיחסי האנוש שלה פשוט מצוינים. היא מסוגלת לתקשר עם בני אדם ולעשות זאת בצורה מאוד אפקטיבית וכזו שבאמת תדבר ללבם, דבר שהוא מאוד אפקטיבי ומועיל בסופו של יום.

למידה מאוד מהירה של רבקה

עניין נוסף שנרצה להזכיר בכל הנוגע אל רבקה סגל זה עצם כך שהיא מסוגלת ללמוד מאוד מהר. כך היא מגיעה להישגים מאוד משמעותיים כאשר היא רצתה ללמוד לתואר במדעי המחשב וגם בצבא ובאזרחות היא הצליחה להסתגל למסגרות בצורה מעולה מכיוון שהיא הבינה את הכללים העיקריים של הארגון ודרך הפעולה שלו תוך פרק זמן קצר במיוחד. כפי שאפשר לראות, התועלת של הדבר הייתה עצומה במהלך החיים שלה וזאת ללא שום ספק.

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף ברשתות החברתיות

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

השאירו תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

דירות למכירה ביוון ליד הים

דירות למכירה ביוון ליד הים

לא מעט ישראלים מבינים כיום כי השקעות נדל"ן בחו"ל מהוות את הדבר האטרקטיבי ביותר. בעוד שדירות בישראל להשקעה עולות לא מעט וכן, המיסוי על דירות

קרא עוד »
איך לקבל פטור ממס שבח?

איך לקבל פטור ממס שבח?

במדינת ישראל כאשר מוכרים דירה יש לשלם מס שבח, אולם בהחלט לא בכל המקרים. כאן נכתוב על נושא זה: איך לקבל פטור ממס שבח? פטור

קרא עוד »