האם כדאי לרכוש נעליים באינטרנט?

תרבות הצריכה והקנייה של היום השתנתה מאוד. בניגוד למסעות השופינג שדרשו מאתנו הרבה זמן וגם כוח, הרי שהיום אפשר לעשות את אותו הדבר כשאנחנו יושבים לנו בנוח על הכורסא הביתית ובוחרים את הסחורה בחנות הווירטואלית. אז יש מוצרים שאנחנו באמת יכולים לבחור בקלות. כמו מוצרי מזון, מוצרי חשמל קטנים או אפילו רהיטים. אך כשמדובר בבגדים ובייחוד נעליים, כאן זה קצת שונה. האם זה חכם לרכוש נעליים ושאר ביגוד דרך האינטרנט? ננסה לבדוק את העניין…

קניות ברשת זה כבר לא דבר חדש. כולנו מכירים את זה וכולנו גם עושים את זה ברמה כזו או אחרת. אך כאשר מדובר בקניית בגדים או נעליים, שם הדבר מעט שונה. אנחנו אמורים למדוד את הנעליים, לבדוק אם הן נוחות לנו, לראות אם הן אכן מתאימות עלינו מבחינת המידה ואלו הם פרמטרים שקשה מאוד לנחש אותם בעל פה. אז מה? בשביל זוג נעליים חייבים לצאת לחנויות? אז זהו שלא ממש. גם לזה יש פתרון ואפשר גם אפשר ליהנות מקנייה מקוונת של נעליים באתר באי ספורט.

איך קונים נעליים באינטרנט?

רוב רובם של אתרי הנעליים, מציעים את האפשרות המדויקת ביותר למדידת כף הרגל על מנת שניתן יהיה להגיע למידה הנכונה והמתאימה. כך גם ניתן לשים לב לרוחב הנעל ולבחור את הנעל בהתאם לרוחב הרגל.

מלבד זאת, החנויות באינטרנט מאפשרות תמיד לבצע החלפה במידה והנעל אינה עונה על הדרישות. כך שהדבר הופך להיות קל יותר כאשר הלקוח יודע שגם אם תהיה בעיה, יש לו מענה ואוזן קשבת. הוא לא ייתקע סתם עם זוג נעליים מיותרות.

נעלי בלנסטון – מותג שאפשר לקנות בעיניים עצומות…

ישנם נעליים ממותגים ידועים, כאשר במקרים רבים הלקוח כבר מכיר את סוג הנעל. הוא כבר רכש בעבר נעליים מן הסוג הזה והוא יודע בדיוק מה המידה הדרושה לו. כך הוא יודע מה בדיוק מה עליו להזמין.

אנשים שהתרגלו לנעול נעלי blundstone, על פי רוב לא יחליפו את המותג והם ירכשו שוב את אותה נעל בדיוק. כאן ברור שאין כל בעיה לרכוש באמצעות האינטרנט.

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף ברשתות החברתיות

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

השאירו תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

שירותי סליקה לעסקים קטנים

שירותי סליקה לעסקים קטנים

כל עסק קטן חייב להתחבר לשירותי סליקה, כדי שתהיה לו האפשרות לקבל תשלומים באמצעות מגוון כרטיסי האשראי הקיימים בישראל. מבין האפשרויות השונות הקיימות בתחום הסליקה,

קרא עוד »
פתרונות סליקת אשראי לעסקים

פתרונות סליקת אשראי לעסקים

פתרונות סליקת אשראי לעסקים מעניקים להם את כל המעטפת לה הם זקוקים, כדי לענות על צורך של כל לקוח. פתרונות סליקת אשראי לעסקים  פתרונות סליקה

קרא עוד »