קידום ממומן בגוגל – עקרונות חשובים

קידום אתרים בגוגל הינו נושא החשוב לכל בעל עסק. כבעלי עסקים אתם רוצים להופיע כמה שיותר ראשונים בתוצאות החיפוש וגם להופיע בכמה שיותר מקומות רלוונטיים. כאשר בוחרים לקדם את עצמכם בגוגל באופן עצמאי, ישנם כמה דגשים שחשוב לשם אליהם לב. לפניכם מספר דגשים בקצרה,

השקיעו בעמוד הנחיתה שלכם

כאשר מקדמים בגוגל בצורה ממומנת, הרי שאתם משלמים על כל קליק על המודעה שלכם. כאשר כל קליק עולה לכם כסף, חשוב להשקיע בדף בו ינחתו הלקוחות הפוטנציאליים כך שאחוז גבוה יבצע את הפעולה אליה אתם מכוונים, לרוב, מדובר בהשארת פרטים לצורך קבלת שיחה. כדי לא לאבד כסף סתם, חשוב שדף הנחיתה אליו מפנה המודעה יהיה רלוונטי מאוד כלפי מה שהמודעה "הבטיחה" שהלקוח יקבל אחרי הלחיצה.

הפרידו קמפיינים לביטויים שונים

גוגל מאפשרת לנו לגלות מהם הביטויים שיובילו את המחפשים לראות את המודעה שלנו. כאשר מדובר בביטויים שונים שכולם מתאימים לדפי הנחיתה שבנינו אך מדובר בחיפושים שהינם שונים במהותם, הפרידו את הקמפיינים לצורך יצירת דיוק רב יותר בפרסום. במידה ומתאפשר, מומלץ לבנות אפילו שני דפי נחיתה שונים, כל אחד מיועד לביטויים שונים.

מדדו את תוצאות הביטויים

אחד מהיתרונות הגדולים של האינטרנט והעקרונות החשובים ביותר בקידום ממומן, הינה יכולת המעקב שלנו אחר תוצאות הפעולות שלנו. הטמיעו קוד באתר שיזהה אילו ביטויים הובילו להמרות באתר שלנו באיזה תדירות. בצורה כזו נוכל לגלות אילו ביטויים "סתם עולים לנו כסף" ואילו ביטויים מביאים את התוצאות הרצויות.

השתמשו בשיווק חוזר

על ידי השתלת קוד בעמודי האתר שלכם תוכלו לאגור נתונים על המשתמשים ולהשתמש בנתונים אלו מאוחר יותר בשביל להראות מודעות נוספות ללקוחות שלכם בכל מקום אפשרי. כאשר הם יכנסו לאתרים המוכרים שטחי פרסום בגוגל הם יראו אתכם ובמידה ותשתילו גם את קוד המעקב של פייסבוק, תוכלו להקים קמפיינים פרסומיים בפייסבוק המיועדים לקהל שכבר נחשף אליכם בלבד. ישנה סברה בין משווקים בה נאמר שללקוח הממוצע, לקוח בין שלוש לשבע פעמים בהם הוא נחשף אליכם ולמסר שלכם ועד שהוא מוכן לעבור לשלב הבא, השתמשו בזה בחוכמה וכך תוכלו להוריד את מחירי ההמרה שלכם באחוזים רבים.

הסתכלו קדימה

בכל פעם שמקימים קמפיין חדש, אנחנו מתחילים משלב של ניסוי וטעיה. בהתחלה בודקים אילו ביטויים מפיקים לנו את התוצאות הטובות יותר ואילו באיזה ביטויים פחות, במידה וביטוי לא מפיק את התוצאות הרצויות, ניתן לנסות ולשנות את ניסוח המודעה כך שיתאים לביטוי זה יותר. גם בקמפיינים מוצלחים מומלץ לבצע שיפור מתמיד לצורך מיטוב קבלת ההחזר על ההשקעה שלכם. חשוב לזכור שגם את הדף בו נוחתים הלקוחות שלנו יש לשפר תמיד, גם אם מקלים תוצאות טובות ומעל ל50% מהמבקרים בדף הנחיתה משאירים פרטים, יכול להיות שניתן לשפר את זה אפילו יותר.

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף ברשתות החברתיות

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

השאירו תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם