הדברת טרמיטים בבית

טרמיטים עלולים לגרום לנזק בלתי הפיך לבתים ויכולים להשפיע על שלמות ומבנה הבית שלכם. אם אתם מגלים טרמיטים או חושדים שיש לכם טרמיטים, חשוב לפנות מיד לחברת הדברה מקצועית / מדביר טרמיטים מוסמך. חברת הדברה מקצועית תוכל להעריך את המצב, ולהמליץ ​​ולתת את הטיפול המתאים בטרמיטים. ישנן שלוש שיטות סטנדרטיות לטיפול בטרמיטים:

  1. טיפול בקרקע: מאחר שטרמיטים הם יצורים תת קרקעיים שחיים באדמה, נעשה שימוש בטיפולי טרמיטים על הקרקע שמסביב. ראשית, תעלה נחפרת סביב הקרן, והאדמה מטופלת בקוטל טרמיטים. לאחר מכן ממלאים מחדש את התעלה. סוג זה של טיפול מסייע במניעת נגיעות טרמיטים עתידיות, והורג את כל הטרמיטים בבית כאשר הם חוזרים לאדמה כדי לקנן.
  2. קידוח באזור המושבה והחדרת רעל – ההדברה תתבצע על ידי קדיחת חורים והזרקת חומרים אל תוכם. החומר יבצע חסימת מעבר של טרמיטים. 
  3. 3. פתיונות עם רעל: השראת פתיונות עם רעל  הן דרך יעילה להשמדת מושבות טרמיטים. איש מקצוע בתחום הדברה יתקין תחנות פיתיון סביב היקף הבית ויפקח על התחנות בתדירות מוגדרת על מנת להבטיח שהבית יהיה מוגן מפני נגיעות עתידיות ומכל נגיעות נוכחיות. טיפול זה בזיהום טרמיטים מחסל ביעילות טרמיטים. 

אלו הן רק כמה דרכים להגן ביעילות על הבית שלכם מפני טרמיטים ולמנוע נזק נוסף למבנה הבית שלכם.

בכל אופן, אם אתם מזהים כי יש לכם מושבות של טרמיטים, מוטב שלא תתמודדו עם זה לבד. הדברת טרמיטים בבית באופן עצמאי נחשבת ללא יעילה ולכן הטרמיטים עשויים לחזור. מוטב שתקראו לחברת הדברה שמומחית בטיפול של טרמיטים שלה יש את הידע והמומחיות בכל הנוגע למזיקים הללו.

כיום יש לא מעט חברות הדברה שמדיברות טרמיטים, כך שתוכלו בקלות למצוא חברת הדברה שעובדת באזור מגוריכם. 

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כל מה שרצים לדעת על טיפול בחתולים
לגדל חתול בבית זה כייף לא נורמאלי, הילדים נהנים להיכנס הביתה מהגן או בית הספר ולשחק איתו, המבוגרים...
קרא עוד »
ספט 29, 2021
איך לבחור גריל גז מומלץ?
בין אם אתם אוהבים לצלות בשר על האש ובין אם אתם מחפשים גריל כדי לצלות עליו מוצרים מהצומח וירקות שונים,...
קרא עוד »
ספט 10, 2019
מאגרי תמונות מומלצים
מהי הדרך הטובה ביותר למצוא תמונות לאתר שלך? יש הרבה ארכיוני תמונות זמינים באינטרנט. איך מחליטים במה...
קרא עוד »
אוג 24, 2022