כך חלונות ראווה ימשכו את עיני הלקוחות

כך חלונות ראווה ימשכו את עיני הלקוחות

כבעלים של עסק המחזיק בו חלון ראווה, זה אומר שיש לכם עוד משימה לחשוב עליה במערך העסק. כמו שהלוגו שלכם הוא כרטיס הביקור שלכם, גם חלון הראווה שלכם הוא כזה. ואם עוברי אורח עוברים על יד החנות שלכם וממשיכים ללכת, הרי שאתם צריכים לחשוב שוב על עיצוב החלון. פרטים ומידע נוסף בנושא ניתן למצוא בקישור http://www.hezikdm.co.il/.

לא מוצאים את הדרך הנכונה לעיצוב החלון? כך תמשכו את הלקוחות שלכם

אמת עם קצת מסתורין

חלון הראווה שלכם הוא אמנם שקוף אבל זה לא אומר שאתם צריכים לחשוף את כל מה שיש לכם בחנות דרכו. קיר תצוגה עם הלוגו שלכם מתנוסס עליו יכול להיות הדף החלק שאתם צריכים בכדי לעצב את חלון הראווה שלכם כמו שצריך. קיר תצוגה יכול ליצור חיץ בין מה שקורה מחוץ לחנות לבין מה שקורה בתוך החנות ולסקרן אנשים להיכנס פנימה.

תאורת השקה

את חלון הראווה שלכם אתם יכולים לעצב בעזרת תאורה, כזו שתהיה חגיגית מספיק בכדי לתהות מה קורה שם, בתוך החנות. אם הזכרנו את קירות התצוגה קודם, אותם קירות יכולים לבוא עם תאורה מובנית ולסייע לכם לעבור עוד צעד אל עבר חלון הראווה המושלם.

הפריטים המנצחים

לכל עסק יש את מוצרי הדגל שלו בהם הוא מתגאה ועליהם הוא ממליץ הכי הרבה. אתם ודאי יודעים מהם מוצרי הדגל של העסק שלכם ולכן ההמלצה תהיה להשוויץ בהם גם בחלון הראווה שלכם. מאחר וקיים לכם חוצץ בין החנות לבין עוברי האורח, זו הזדמנות מצוינת להראות להם רק חתיכה קטנה ממה שלעסק שלכם יש להציע, דבר שיסקרן אותם פנימה די מהר.

הפריט המתחלף

כמו שאתם מתחזקים את אתר האינטרנט שלכם, משנים מדי חודש את חלון הראווה ואפילו את עיצוב החנות, למה שלא תהפכו את עיצוב חלון הראווה למעין משחק קטן ביניכם לבין העוברים והשבים? בכל שבוע החליפו פריט אחד בחלון הראווה, הכריזו עליו כפריט המומלץ של השבוע ותראו איך לקוחות מגיבים לכך בחיוב.

לסיכום,

אפשר להגיד סוף מעשה במחשבה תחילה. חשבו על מה הלקוחות שלכם ירצו לראות, מה יגרה אותם ויסקרן אותם בקשר לעסק שלכם. חלון הראווה הממותג יעשה בשבילכם כבר את השאר.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
קורות חיים לכלכלן – כך יהיו לכם יותר אפשרויות תעסוקה
אם תדעו לכתוב קורות חיים לכלכלן ולעשות זאת בצורה מוקפדת וחכמה אז תוכלו לראות כי הדבר יסייע לכם רבות...
קרא עוד »
יונ 08, 2021
הירוקה מימד – בלוג פיננסים לאנשים שאוהבים ומדברים כסף
מי מאיתנו לא היה רוצה שיהיו עוד כמה שקלים בחשבון הבנק שלו? אנשים רבים בכל רחבי העולם מתעניינים בכל מה...
קרא עוד »
יול 22, 2020
שירותי מענה אנושי – משדרגים את שירות הלקוחות
רוצים לתת ללקוחות שלכם שירות מענה אנושי מסביב לשעון? אתם לא חייבים להעסיק עובד שיהיה אחראי על זה...
קרא עוד »
ינו 04, 2022