יוסי שדה – פועלו למען החברה

הארץ. יוסי מצליח לאורך השנים לספק לבני נוער רבים את האפשרות ליהנות מעתיד טוב יותר ולצאת ממצוקה משמעותית בה הם נמצאים. הכל מתאפשר באמצעות חוות שדה בר אשר הוקמה על ידו בשנת 1998.

חוות שדה בר – קצת פרטים מעניינים

השטח של החווה שהוקמה בשנת 1998 התקבל על ידי החטיבה להתיישבות והוא ניתן למטרה אחת ברורה. לאפשר ליוסי שדה להקים מקום אשר יהווה מקלט בטוח עבור בני נוער שנמצאים במצבי מצוקה. החווה מצליחה לעשות דברים אחרת ולאפשר לכל בן נוער ללא קורת גג להגיע אליה ולמצוא משפחה חמה אשר תלווה אותו ותהיה לצדו לאורך כך הדרך.

ליווי משפחתי בכל המישורים בחיים

בין אם מדובר על תקופת ההכנה לבגרויות ובין אם על התקופה לפני הגיוס לצבא, בני הנוער שבוחרים להצטרף אל חוות שדה בר של יוסי שדה זוכים לקבל את המעטפת המלאה והטובה ביותר שהם רק יכולים לקוות לה. הודות לכך מתאפשר להם ליהנות משקט ורוגע מוחלט וזאת כאשר הם מנסים להתמקד ולהגיע להישגים משמעותיים באותם מישורים. האווירה המשפחתית והמעטפת עושים את שלהם ומסייעים במידה ניכרת.

לימוד אהבת הארץ וידיעתה

דבר נוסף שתמצאו כחלק מפועלו החינוכי של יוסי שדה זה הנחלה לאהבת הארץ ולימוד עליה. יוסי מבין את החשיבות של הדבר וזאת בעבור כל אזרח שרוצה להיות חלק פרודוקטיבי מהחברה בה הוא חי. בעקבות כך הוא ממשיך להנחיל לאורך השנים את אהבת הארץ לנוער במצוקה ולוקח אותם לטיולים באזורים בעלי חשיבות היסטורית. זו הדרך שלו ללמד אותם על המקום בו הם חיים

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף ברשתות החברתיות

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

השאירו תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

מזמינים חותמות דרך stamped.co.il

מזמינים חותמות דרך stamped.co.il

מעוניינים להזמין חותמות לעסק שלכם במחירים מעולים ובאיכות גבוהה? באתר https://stamped.co.il תוכלו למצוא חותמות איכותיות במחירים מעולים. כך שזה משהו שיהיה כדאי לכם להביא בחשבון ולהתחיל

קרא עוד »