עיצוב אתרי אינטרנט

עיצוב אתרי אינטרנט

 

 

מספר אתרי האינטרנט אולי לא מגיע למספר הכוכבים בשמיים, אבל ברור לכולנו שעדיין מדובר במספר עצום. מסיבה זו וגם מסיבות נוספות, כל מי שרוצה אתר שמושך לקוחות, שיוצר בקרבם עניין, חייב יותר מאשר אתר שגרתי. זה בדיוק הרעיון והמהות של עיצוב אתרי אינטרנט במיטבם. ליצור את העיצוב שנראה אחרת, משהו שמושך את העין של הגולש ואומר לו, בוא לכאן, פה יש משהו אחר.

עיצוב אישי לעומת תבניות

אם אתם מקימים אתר שנועד להיות בלוג אישי, ללא שאיפות להפוך אותו לנכס דיגיטלי שמניב הכנסות, אתם לא חייבים להשקיע בעיצוב מיוחד. אם זה אתר שנועד להנאתם, תוכלו להשתמש בתבניות עיצוב בסיסיות ולקבל אתר נחמד. אבל, אם אתם צריכים אתר שנועד לתמוך בעסק שלכם, אם האתר אמור להפוך ביקור של גולשים להכנסות וללידים, עיצוב תבניות יהיה רעיון לא מוצלח. עיצוב אתרי אינטרנט באופן אישי הופך את האתר למשהו שנקרא נכס דיגיטלי במלוא מובן המילה. נכס דיגיטלי, מפני שאפשר למדוד את ההכנסות שהוא מניב ולבסס אותן על טרפיק גבוה (ריבוי כניסות של גולשים).

עיצוב שמשדר את המסר שאתם רוצים

אתרי אינטרנט מחולקים לשני סוגים עיקריים. הסוג האחד כולל את כל האתרים השיווקיים והסוג השני כולל את אתרי התדמית. אתר שיווקי נועד למכור בצורה ישירה. אתר תדמיתי נועד למכור קודם כל את הדמית ולאחר מכן, בצורה עקירה להביא למכירה – למשל של שירות כגון ייעוץ כלכלי. לא משנה מהו אתר האינטרנט שאתם צריכים, שיווקי  או תדמיתי, עיצוב אתרי אינטרנט עם אספקלריא תמיד צריך להדהד את המסר שלכם. עיצוב נאה וייחודי, שמשדר את המסר שאתם רוצים מהווה עבורכם חלון ראווה מצוין, אל מול הגולשים ואל מול הלקוחות.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
קרמיקה למטבחים – מאילו צבעים כדאי להימנע ולמה?
בחירה של קרמיקה למטבחים צריכה לקחת בחשבון שיקולים שונים. בין היתר נזכור את נושא הנוחות, האסתטיקה,...
קרא עוד »
אוק 26, 2021
עבירת הפקרה מה זה בדיוק אומר
מהי עבירת הפקרה? סעיף 64א' לפקודת התעבורה כולל הסבר מפורט על נהג שביצע עבירת הפקרה: כאשר נוהג הרכב...
קרא עוד »
מאי 20, 2019
קורות חיים לכלכלן – כך יהיו לכם יותר אפשרויות תעסוקה
אם תדעו לכתוב קורות חיים לכלכלן ולעשות זאת בצורה מוקפדת וחכמה אז תוכלו לראות כי הדבר יסייע לכם רבות...
קרא עוד »
יונ 08, 2021