איך לענות על השאלה "מה ציפיות השכר שלך?"

ציפיות השכר שלך

רוצים לצלוח את ריאיון העבודה הראשון שלכם בצורה מעוררת כבוד? אנחנו מזמינים אתכם למאמר זה, בו תקבלו את הכלים הטובים ביותר והמוצלחים ביותר לצליחת ריאיון עבודה כמו גדולים. אז איך זה עובד? יצאנו נבדוק.

איך לענות על השאלה "מה ציפיות השכר שלך?" 

יש שאלות של מקום העבודה שלא תמיד אנשים יודעים מה לענות עליהם. אחד מהם הוא על השאלה; מה ציפיות השכר שלכם? ובכן, על שאלה זו לא תמיד המרואיינים יודעים מה לענות ובדיוק בגלל זה אנחנו כאן, כדי לספר לכם איך תעברו את השאלה הזו כמו גדולים.

כאשר אתם נשאלים מהן ציפיות שכר הייטק שאתם מצפים לקבל במקום העבודה אליו אתם רוצים להתקבל, תמיד תהיו מוכנים לענות את התשונה הכי לא צפויה. כלומר, אם תענו שאתם מעוניינים בסכום נמוך מאוד רק כדי להתקבל למקום העבודה, בדרך כלל, תשובה כזו תהיו בעוכריכם.

צפיות שכר גבוהות במיוחד 

על השאלה בסעיף שלעיל, אנחנו ממליצים לכם לענות את הסכום הגבוה ביותר יחסית למקצוע אליו אתם רוצים להיכנס. אם אתם מעוניינים להתקבל לעבודה בתחום ולפתח קריירה בהייטק בתחום בדיקת התוכנה למשל, בדקו כמה מרוויח בודק תוכנה עם וותק של שנתיים לפחות בתחום וציינו זאת בריאיון.

אין ספק שהמראיין יסתכל עליכם אחרת לגמרי שייטיב על הריאיון שלכם אולי עד לקבלתכם למקום העבודה. אם תראו שאתם שווים יותר, כך גם יסתכלו עליכם.

ריאיון ושכר הייטקיסטים

כולנו מכירים, פחות או יותר את המשכורות הגבוהות אותם מרוויחים האנשים שעובדים בהיי טק. בדרך כלל, אנשים אלה מצליחים להרוויח הרבה יותר מאשר בכל מקצוע דומה אחר ומה שמייחד אותם מכל השאר, הוא היכולת שלהם לצלוח ריאיון עבודה.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אילו צעצועים כדאי לקנות לתינוק בשנה הראשונה?
תינוק בשנתו הראשונה מתקדם במהירות מבחינה התפתחותית כאשר המומחים מציינים כי מדובר בהתפתחות מהירה פי...
קרא עוד »
אוג 10, 2021
איפה כדאי לקנות דירה להשקעה בחו"ל?
הרבה אנשים שואלים את עצמם איפה כדאי לקנות דירה להשקעה בחו"ל לצורך הכנסה פסיבית. יזמי נדל"ן רבים מחפשים...
קרא עוד »
אפר 29, 2022
קורס NLP
קורסי NLP הופכים פופולריים יותר ויותר. הם גם הופכים להיות דרך יעילה מאוד לאמן אנשים כיצד להשתמש...
קרא עוד »
אוג 16, 2022