למי מתאים ניתוח מתיחת פנים

הפנים של האדם הם דבר חשוב מאוד. כל אדם יודע שלא פעם הרושם הראשוני שלו נקבע על פי המראה שלו ומכיוון שהפנים של כל אדם מהוות חלק מרכזי ביותר מגופו, הרי שלא פעם הם משפיעים על המראה של האדם כולו. בגיל צעיר עור הפנים מתוח ונראה מצוין, אך ככל שעוברות השנים, השריריים של האדם הופכים להיות רפויים יותר וכן העור שלו הופך להיות פחות גמיש ובשל כך, הפנים של האדם נראות זקנות יותר בשל קמטים, צניחה של עור ועוד. כל אדם אשר חש כי מראה הפנים שלו פוגע לו במראה כולו וכן, בביטחון העצמי שלו ובדימוי העצמי שלו, יכול לבחור כיום בניתוח מתיחת פנים.

הגורמים להזדקנות העור

על אף שלא מעט אנשים נוטים לחשוב כי רק אנשים מבוגרים הם בעלי מראה פנים נפול, הרי שחשוב מאוד לדעת שלא רק הגיל הוא שמביא לקמטים ולהזדקנות של העור. גם פגימנטציה בגילאין צעירים יכולה לפגום במראה של העור וכן, גם ניוון של שומן הפנים, פגעי שמש ועוד. אנשים צעירים יכולים לסבול ממראה פנים לא טוב בשל גנטיקה לקוחה ועל כן, ניתוח מתיחת פנים הוא ניתוח הרלוונטי כיום גם עבור אוכלוסייה בוגרת וגם עבור אוכלוסייה צעירה אשר סובלת ממראה פנים נפול. ניתוחי הרמת פנים מומלצים הן לגברים והן לנשים הסובלים מדלדול עור הפנים שלהם מכל סיבה באשר היא, כאשר חשוב כמובן שכל אדם יבחר במנתחים הטובים ביותר לצורך הרמת פנים.

מהו ניתוח מתיחת פנים? 

ניתוח מתיחת פנים הוא הליך כירורגי ראו דוגמא המתבצע על ידי מנתח פלסטי. בעוד שבעבר ניתוח פלסטי התבצע באותה השיטה ובאותה הדרך, הרי שכיום טכניקת ניתוח פנים משתנה בהתאם למטופל, כאשר בוחרים במנתח פלסטי מקצועי ומנוסה בתחום. ניתוח מתיחת פנים המתבצע בהתאם למאפייני ההזדקנות ועור הפנים הספציפיים של כל אדם, יכול לשדרג לחלוטין את מראה הפנים של האדם.

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף ברשתות החברתיות

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

השאירו תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם