מאגרי תמונות מומלצים

הפופולריות של התמונות והצורך ביותר תוכן באיכות גבוהה הביאו לגידול במספר מאגרי התמונות. Freepik הוא מאגר כזה שמציע תמונות בחינם לשימוש מסחרי.

Freepik הוא אתר המספק תמונות בחינם תחת רישיונות Creative Commons. הוא מציע אוסף גדול של תמונות באיכות גבוהה שניתן להשתמש בהם באופן מסחרי מבלי לשלם כל תמלוגים או דמי רישוי.

קחו לדוגמא את אחד המאגרים המפורסמים,

Freepik היא ספריית תמונות חינמית המציעה יותר מ-1.5 מיליון תמונות ואיורים לשימוש אישי או מסחרי. Freepik מספקת מגוון רחב של קטגוריות, כולל: בעלי חיים, טבע, אנשים, חפצים וטכנולוגיה.

האתר נוסד בשנת 2008 על ידי Xavier Dupré-Laurier ומאז הוא בצמיחה. כיום היא הספקית הגדולה ביותר של תמונות בחינם באינטרנט. עם יותר מ-50 מיליון הורדות בכל חודש, קל להבין מדוע Freepik הפכה כל כך פופולרית בקרב מעצבים!

עוד דוגמא מצויינת למאגרי תמונות איכותיים

ישנם מאגרי תמונות מומלצים רבים באינטרנט שבהם אתה יכול להשתמש עבור התוכן שלך. אחד מהם הוא הפקדת תמונות. יש לו ספרייה גדולה של תמונות וסרטונים באיכות גבוהה. אתה יכול להשתמש בו בחינם אם יש לך תקציב קטן, או לרכוש אחד מהמנויים אם אתה רוצה להוריד יותר מ-100 תמונות בחודש.

Depositphotos הוא מאגר תמונות המציע תמונות וסרטונים באיכות גבוהה בחינם או לרכישה. אתה יכול לגשת לספרייה שלהם דרך אתר האינטרנט שלהם, הכולל למעלה מ-30 מיליון תמונות ווידאו קליפים ללא תמלוגים.

לסיכום,

ישנם הרבה ארכיוני תמונות ואתרי תמונות מלאי המציעים סוגים שונים של צילום. חלקם כלליים יותר, בעוד שאחרים ספציפיים לתעשיות או נישות מסוימות, כגון אדריכלות או צילום אוכל. הדרך הטובה ביותר עבור צלמים למצוא את הארכיון המתאים ביותר לעבודתם היא על ידי מחקר ובחינה במה משתמשים צלמים אחרים המתמחים באותו תחום עבור תיקי העבודות שלהם. באתר Seowho קידום אתרים תמצאו טיפים לשימוש נכון במאגרי התמונות.

תוכלו לבחור לאיזה מאגר אתם מתחברים, ולהתחיל בעבודתכם!

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
גאדג'טים למשרד חדש
היום ניתן למצוא יותר ויותר חברות, אשר מוכנות להשקיע בעובדים שלהן. אם בעבר העובדים נחשבו כמצרך נחות...
קרא עוד »
ינו 20, 2021
איך נבחר חברה לניקוי חלונות המשרד?
אם סוקרים שלל חברות ניקוי יהיה ניתן לראות כי במקרים רבים הן תוכלנה לספק לעסקים ובעלי משק בית פרטיים...
קרא עוד »
יונ 15, 2020
מה הם שירותי מיקור חוץ
שירותי מיקור חוץ הינם שירותים שיכולה לספק חברה שמתמחה בתחום של גיוס והשמת עובדים. חברה מסוג זה, מתמחה...
קרא עוד »
אוק 24, 2019