מאגרי תמונות מומלצים

הפופולריות של התמונות והצורך ביותר תוכן באיכות גבוהה הביאו לגידול במספר מאגרי התמונות. Freepik הוא מאגר כזה שמציע תמונות בחינם לשימוש מסחרי.

Freepik הוא אתר המספק תמונות בחינם תחת רישיונות Creative Commons. הוא מציע אוסף גדול של תמונות באיכות גבוהה שניתן להשתמש בהם באופן מסחרי מבלי לשלם כל תמלוגים או דמי רישוי.

קחו לדוגמא את אחד המאגרים המפורסמים,

Freepik היא ספריית תמונות חינמית המציעה יותר מ-1.5 מיליון תמונות ואיורים לשימוש אישי או מסחרי. Freepik מספקת מגוון רחב של קטגוריות, כולל: בעלי חיים, טבע, אנשים, חפצים וטכנולוגיה.

האתר נוסד בשנת 2008 על ידי Xavier Dupré-Laurier ומאז הוא בצמיחה. כיום היא הספקית הגדולה ביותר של תמונות בחינם באינטרנט. עם יותר מ-50 מיליון הורדות בכל חודש, קל להבין מדוע Freepik הפכה כל כך פופולרית בקרב מעצבים!

עוד דוגמא מצויינת למאגרי תמונות איכותיים

ישנם מאגרי תמונות מומלצים רבים באינטרנט שבהם אתה יכול להשתמש עבור התוכן שלך. אחד מהם הוא הפקדת תמונות. יש לו ספרייה גדולה של תמונות וסרטונים באיכות גבוהה. אתה יכול להשתמש בו בחינם אם יש לך תקציב קטן, או לרכוש אחד מהמנויים אם אתה רוצה להוריד יותר מ-100 תמונות בחודש.

Depositphotos הוא מאגר תמונות המציע תמונות וסרטונים באיכות גבוהה בחינם או לרכישה. אתה יכול לגשת לספרייה שלהם דרך אתר האינטרנט שלהם, הכולל למעלה מ-30 מיליון תמונות ווידאו קליפים ללא תמלוגים.

לסיכום,

ישנם הרבה ארכיוני תמונות ואתרי תמונות מלאי המציעים סוגים שונים של צילום. חלקם כלליים יותר, בעוד שאחרים ספציפיים לתעשיות או נישות מסוימות, כגון אדריכלות או צילום אוכל. הדרך הטובה ביותר עבור צלמים למצוא את הארכיון המתאים ביותר לעבודתם היא על ידי מחקר ובחינה במה משתמשים צלמים אחרים המתמחים באותו תחום עבור תיקי העבודות שלהם. באתר Seowho קידום אתרים תמצאו טיפים לשימוש נכון במאגרי התמונות.

תוכלו לבחור לאיזה מאגר אתם מתחברים, ולהתחיל בעבודתכם!

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
למה כדאי לקנות חדרי שינה קומפלט?
חדר השינה של כל אדם מהווה את החדר הפרטי שלו. חדר זה צריך להיות תואם לצרכיו האישיים בצורה מדויקת. כמו...
קרא עוד »
אפר 29, 2022
ניהול הוצאות והכנסות במשק הבית
אם רוצים לנהל באופן תקין את ההכנסות וההוצאות של משק הבית, הדרך הנכונה לעשות זאת היא על ידי הכנת טבלה...
קרא עוד »
יול 14, 2021
צמצום פחת – מהי הדרך היעילה ביותר לעשות זאת?
פחת הוא מונח המשמש להגדרת הפחתת ערך הנכס על פני תקופה של זמן. ירידת ערך זו יכולה להיות אחד האתגרים...
קרא עוד »
יונ 24, 2023