חווית תאונת עבודה? אתה לא לבד

תאונת עבודה

חוויתם לאחרונה תאונת עבודה? חשוב שתדעו כי אתם לא לבד! תאונות עבודה קורות כמעט בכל יום, בתאונות הללו נפגעים עובדים במהלך העבודה או בעת השהות במקום העבודה. חשוב לזכור כי אפילו פגיעה קטנה בתוך העבודה שלכם מספקת על מנת שתהיו זכאים לקבל כסף בתור נפגעים מתאונת עבודה. אך לא מעט אנשים מעדיפים לוותר על הזכויות הללו עקב הבירוקרטיה הקשה שמלווה את כל התהליך, שכן הם ככה נמצאים במצב רגיש ולא פשוט.

מה עושים במקרה של תאונת עבודה?

ראשית חשוב מאוד לשמור את כל המסמכים הקשורים לאשפוז או לביקור אצל הרופא מיד לאחר התאונה. רצוי גם שהרופא יציין כי מדובר במכה או בחבלה שנגרמה בעת השהות בעבודה, על מנת שהמסמך ישמש כסוג של הוכחה היכן הפציעה התרחשה.

בנוסף חשוב מאוד לדווח למקום העבודה על עצם התאונה, כך שהם יהיו מודעים שככל הנראה תאלצו לערב את ביטוח לאומי לצורך קבלת הזכויות שלכם. אין לכם מה לדאוג, מקום העבודה שלכם אינו משלם את הכסף במקרה של תאונת עבודה ולכן אינכם מסכנים את העבודה או העתיד שלכם. להפך, זה רק מוכיח את היותכם אחראיים וככאלה שמדווחים מיד כאשר דבר חמור בצורה כזאת או אחרת מתרחש במקום העבודה.

למי אוכל לפנות לאחר תאונת עבודה?

לאחר שנרגעתם מכל הבלגן כתוצאה מתאונת העבודה, ולאחר שהצלחת לאסוף את עצמכם מעט. זה הזמן להתחיל להזיז את כל העניינים הדרושים על מנת לקבל את הכסף שמגיע לכם על תאונת העבודה. כמובן שמדובר בתהליך ארוך לעיתים, אך ככל שתעשו אותו בצורה מקצועית יותר כך הוא יעבור ללא כל עיכובים או שינויים.

אנו בחברת "כל זכות" עומדים לרשותכם כל העת על מנת לספק לכם את כל הזכויות שמגיעות לכם. אנו מתמחים בתאונות עבודה, ומייצגים מאות עובדים מכל האזורים בארץ אשר רוצים רק לקבל את הכסף שמגיע להם. אנו מזמינים אתכם לחייג אלינו, על מנת לקבל את כל המידע הדרוש – וביחד נחזיר לכם את הכסף שמגיע לכם.

לעוד מידע בנושא, הכנסו לכתובת https://www.odzchut.co.il/work-accident/

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
יתרונות שוק ההון – עפ”י מיכאל פוליצר
שוקי ההון הם מערכות אקולוגיות מאסיביות ומורכבות, לדברי מיקי פוליצר מומחה בעל שם, הן קבוצה של מערכות...
קרא עוד »
ספט 08, 2022
כך תדעו שהגיע הזמן להחלפת מצברים
כל מי שמכיר את המבנה של הרכב, אפילו במידה מועטה, יודע שהמצבר הוא הבטרייה שמאפשרת לו לפעול. בדיוק כמו...
קרא עוד »
נוב 22, 2018
ביטוח מסעדות – האם זה כדאי?
ניהול מסעדה כרוך בלא מעט כאב ראש ודברים שצריך לדאוג להם. בכלל בענפי המזון, כאשר עוסקים עם אוכל, במיוחד...
קרא עוד »
ינו 03, 2022