ארקיע מול אל על – השוואה

ארקיע מול אל על

בישראל יש שתי חברות תעופה פעילות. החברה הגדולה אשר מפעילה טיסות חוץ מנמל התעופה בן גוריון זו חברת אל על. ואילו החברה אשר תחום הפעילות שלה הוא הפעלת טיסות פנים ארציות זו ארקיע. אם כי חברת ארקיע מוציאה גם טיסות ליעדים שונים ברחבי העולם, קראו על ארקיע באתר פספורט ניוז. לקראת הזמנת כרטיס טיסה כדאי לברר ולהשוות כדי לקבל החלטה בדבר החברה המומלצת עבור הטיסה המסוימת לה אתם זקוקים.

השוואה בין החברות ביחס לצורך שלכם

בבואכם להזמין כטריס טיסה יהיה עליכם לאתר את החברה אשר ביכולתה לספק לכם את המענה. וזאת בהתאם לטיסה בה אתם מעוניינים. אלו הפרמטרים לבדיקה ולהשוואה:

  • יעדים – לחברת אל על יש יעדים שונים ברחבי העולם, ואילו חברת ארקיע מציעה כמות קטנה יותר של טיסות ואפשרות הגעה לפחות יעדים. על כן עליכם להחליט מהו היעד המועדף עליכם ולבדוק איזו חברה מבין השתיים מציעה לכם את הטיסה הרצויה.
  • מחירים – תמיד נכון לערוך השוואת מחירים בין המתחרים על אותו שירות. ולכן, במידה ואתם מגלים כי שתי החברות יכולות לספק לכם את הטיסה הרצויה לכם מומלץ להשוות מחירים ולגלות מי מבינן תוכל להטיס אתכם במחיר נמוך יותר.
  • עכשוויות – אין להשוות מטוסים חדישים ועכשוויים לכאלו שהם מעט ישנים. וזאת מחמת העובדה שמשנה לשנה המערכות מתחדשות והמטוסים נעשים נוחים ונעימים יותר. בדקו איזו חברה מחזיקה ברשותה צי מתקדם יותר שיאפשר לכם לטוס בנוחות, גם חברות נוספות כדאי לבדוק כמו air france אייר פארנס למשל.
  • בטיחות – באשר לנהלי הבטיחות מומלץ לברר. שכן מדובר על עניין בעל חשיבות רבה ואתם רוצים לטוס ברוגע וללא חששות. בדקו את נושא הבטיחות וההתנהלות של שתי החברות.
  • אדיבות – כל חברה מנהלת את הצוות שלה ומנחה אותה כיצד להתייחס לנוסעים. חשוב לכם לקבל שירות אדיב ולהיות מלווים באנשי צוות נעימים וחביבים במהלך הטיסה. היות שכך בדקו את הנקודה הזו.
  • דיוק ועמידה בזמנים – בכל מה שקשור לנסיעות בכלל ולטיסות בפרט יש חשיבות רבה לעמידה בזמנים. חברה אשר מדייקת ומוציאה טיסות במועד, היא חברה אשר תוכל להטיס אתכם בלי לגרום לכם לעיכובים מיותרים.
כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
פארק בבלי – השקעת נדל״ן נדירה
אם אתם הולכים להשקיע את הכסף שלכם בקרוב ברכישה של נכס נדל״ן, יהיה כדאי לכם לשמוע על פרוייקט פארק בבלי....
קרא עוד »
יול 09, 2021
היתרונות המודגשים של משחקי הימורים
הימורים, כשפונים אליהם באחריות, יכולים להציע יותר מסתם האדרנלין של ניצחון אפשרי. מעבר לתפיסה...
קרא עוד »
אוג 12, 2023
כלים חד פעמיים למשרד – ככה מזמינים היום
דרושים לכם מידי פעם כלים חד פעמיים למשרד? אתם רוצים לארח אנשים ולהגיש להם אוכל בצורה כזאת? או שמידי...
קרא עוד »
דצמ 09, 2021