טיולים לאפריקה – מגלים יבשת שונה וקסומה

כולנו היינו באירופה, ורובנו כבר ביקר גם בארה"ב. המוני ישראלים גם ביקרו כבר בתאילנד והודו, אבל משום מה מרבית הישראלים עדיין לא יצאו לעשות טיולים לאפריקה. היבשת המיוחדת הזו אומנם מאתגרת, אבל כשיודעים לאן ללכת, היא הופכת לקסם אמיתי, מקום מיוחד ויוצא דופן, ולא סתם התמונות של טיילים מאפריקה לרוב חושפות חיוכים ענקיים ולבביים.

אם אתם מכירים את אפריקה רק מהחדשות, אתם עלולים לטעות, ובגדול. זה קצת כמו לפגוש אנשים בחו"ל שמכירים את ישראל רק מהחדשות, או מחדשות עתיקות – מהתנ"ך. לא נתקלתם עוד באנשים ששאלו אתכם אם כולם בישראל רוכבים על גמלים?

טיולים באפריקה ומגשימים חלומות

יש איזו פנטזיה סביב טיול מוצלח, פנטזיה שאצל מרבית האנשים, לצערנו, הולכת ונעלמת. אנחנו מתחילים להתפשר על חופשות משעממות וזהות, בריכה, בטן גב, ושום דבר מיוחד. אבל האמת היא שהטיולים המיוחדים הללו, אלו שרק שמענו עליהם, אלו שרק ראינו תמונות מהם, נמצאים כאן, מעבר לפינה.

טיולים באפריקה הם משהו מיוחד עבור כל אחד, וגם אם כבר הייתם, אתם יכולים לתאר לעצמכם כי היעד הבא יהיה מרגש לפחות כמו הקודם, אם לא יותר. ככה זה כשמגיעים ליבשת שהתרבות שלה עדיין לא הפכה להיות אמריקאית בכלל, שיש עדיין מרחבים אינסופיים עם אנשים שונים ומיוחדים, שחיים לגמרי אחרת מכל מה שהכרתם.

הטבע, האנשים, האוכל, החיים

טיול טוב מורכב מהתרגשות והפתעה, ומפגש עם דברים חדשים ושונים. זה יכול להיות הנוף, מדבריות ענק או נהרות עצומים, שקיעות מרהיבות או זריחה מראש הר. זה יכול להיות הטבע החי, תנינים בסביבתם הטבעית, ג’ירפות סקרניות, אריה החוצה את השביל, או עדר אנטילופות מרשים.

האוכל מיוחד, התבלינים שונים, והטעמים שפוגשים מעלים לא רק חיוך, אלא סיני שאלה, סקרנות, ולרוב בקשה למצוא את התבלין הזה בשוק, שיהיה לכם בבית. המפגש הבלתי אמצעי עם החיים, מפגש אשר מציעים לכם טיולים לאפריקה, הוא חוויה בלתי נשכחת, חוויה שתספרו עליה אחר כך בבית, ואתם בעצם תהפכו לאלו שאחרים שמעו מהם, אלו שבאמת עשו את זה.

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף ברשתות החברתיות

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

השאירו תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

סרומים לשיער

סרומים לשיער הם סוג של מוצרים קוסמטיים שניתן להשתמש בהם לצמיחת שיער בדומה למוצרים כמו שמפו ומרכך. הם זמינים בצורות וצבעים שונים. מוצרים אלו נמצאים

קרא עוד »

הסעות נכים – איך מוצאים?

הרבה מאוד אנשים סובלים ממוגבלות כלשהי בכל רחבי העולם, אך לרובם אין גישה למערכות תחבורה בטוחות, נקיות ונגישות. נכים רבים מתמודדים גם עם בעיות בריאותיות

קרא עוד »

עורך דין גישור גירושין

עורך דין גישור גירושין הוא מונח משפטי המתייחס להליך הגישור בין הצדדים המעורבים בגירושין. עורך דין גישור גירושין מסייע בפתרון מחלוקות בין הצדדים המעורבים בתיק

קרא עוד »