טיולים לאפריקה – מגלים יבשת שונה וקסומה

כולנו היינו באירופה, ורובנו כבר ביקר גם בארה"ב. המוני ישראלים גם ביקרו כבר בתאילנד והודו, אבל משום מה מרבית הישראלים עדיין לא יצאו לעשות טיולים לאפריקה. היבשת המיוחדת הזו אומנם מאתגרת, אבל כשיודעים לאן ללכת, היא הופכת לקסם אמיתי, מקום מיוחד ויוצא דופן, ולא סתם התמונות של טיילים מאפריקה לרוב חושפות חיוכים ענקיים ולבביים.

אם אתם מכירים את אפריקה רק מהחדשות, אתם עלולים לטעות, ובגדול. זה קצת כמו לפגוש אנשים בחו"ל שמכירים את ישראל רק מהחדשות, או מחדשות עתיקות – מהתנ"ך. לא נתקלתם עוד באנשים ששאלו אתכם אם כולם בישראל רוכבים על גמלים?

טיולים באפריקה ומגשימים חלומות

יש איזו פנטזיה סביב טיול מוצלח, פנטזיה שאצל מרבית האנשים, לצערנו, הולכת ונעלמת. אנחנו מתחילים להתפשר על חופשות משעממות וזהות, בריכה, בטן גב, ושום דבר מיוחד. אבל האמת היא שהטיולים המיוחדים הללו, אלו שרק שמענו עליהם, אלו שרק ראינו תמונות מהם, נמצאים כאן, מעבר לפינה.

טיולים באפריקה הם משהו מיוחד עבור כל אחד, וגם אם כבר הייתם, אתם יכולים לתאר לעצמכם כי היעד הבא יהיה מרגש לפחות כמו הקודם, אם לא יותר. ככה זה כשמגיעים ליבשת שהתרבות שלה עדיין לא הפכה להיות אמריקאית בכלל, שיש עדיין מרחבים אינסופיים עם אנשים שונים ומיוחדים, שחיים לגמרי אחרת מכל מה שהכרתם.

הטבע, האנשים, האוכל, החיים

טיול טוב מורכב מהתרגשות והפתעה, ומפגש עם דברים חדשים ושונים. זה יכול להיות הנוף, מדבריות ענק או נהרות עצומים, שקיעות מרהיבות או זריחה מראש הר. זה יכול להיות הטבע החי, תנינים בסביבתם הטבעית, ג’ירפות סקרניות, אריה החוצה את השביל, או עדר אנטילופות מרשים.

האוכל מיוחד, התבלינים שונים, והטעמים שפוגשים מעלים לא רק חיוך, אלא סיני שאלה, סקרנות, ולרוב בקשה למצוא את התבלין הזה בשוק, שיהיה לכם בבית. המפגש הבלתי אמצעי עם החיים, מפגש אשר מציעים לכם טיולים לאפריקה, הוא חוויה בלתי נשכחת, חוויה שתספרו עליה אחר כך בבית, ואתם בעצם תהפכו לאלו שאחרים שמעו מהם, אלו שבאמת עשו את זה.

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף ברשתות החברתיות

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

השאירו תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

ספרי קודש

בבתים רבים בישראל ניתן למצוא ספרי קודש, בעיקר בבתים שבהם חיים אנשים דתיים או בעלי זיקה לדת או מסורתיים. כמובן שגם במוסדות דת כמו בתי

קרא עוד »

שיעבוד דירה

כאשר אנשים מבקשים הלוואה מהבנק או מגוף פיננסי כלשהו שמספק הלוואות, בהרבה מהמקרים ירצו לוודא שיש ללווה בטחונות על מנת שהוא יוכל לעמוד בהחזרי ההלוואה

קרא עוד »

הרכבים לאירועים

תפקידו של ההרכב המוזיקלי הוא לספק בידור לאירוע. הם גם דרך מצוינת לחגוג אירוע מיוחד, כגון חתונה או יום הולדת. הרכבים לאירועים הם בחירה פופולרית

קרא עוד »