5 פתרונות סליקה שאתם חייבים להכיר עבור העסק שלכם

מחפשים פתרונות סליקה לעסק שלכם? דעו לכם כי יש סוגים שונים של מענים, ואפשרויות מגוונות שיכולות להועיל לבעלי עסקים בתקופות שונות ובהיקפים שונים. הבה ונכיר את חמשת הפתרונות הרווחים שאולי אחד מהם יוכל להתאים גם לעסק שלכם. כך תוכלו לגבות תשלומים בכרטיס אשראי, ולינות מסליקה בטיחותית ונוחה לשימוש. דבר שבוודאי יכול להגדיל את פעילות העסק שלכם, ולעזור לכם למכור הרבה יותר.

פתרונות סליקה שכדאי להכיר

מסוף סליקה – הפתרון הרגיל והמוכר הינו מסוף סליקה. מדובר על מסוף אשר משמש פיסית בבית העסק. בו מעבירים את כרטיסי האשראי המוצגים ובאמצעותם מחייבים את הלקוח על הרכישה. זה הפתרון הבסיסי שמתאים בעיקר לחנויות פיסיות בתחומים שונים.

מסוף נייד – מסוף אחר הינו המסוף הנייד. מדובר על מסוף סליקה ייעודי שניתן להשתמש בו בניידות רבה. מה שמהווה יתרון משמעותי עבור מי שצריך לבצע חיובים וסליקה באשראי בנייד בלי להיות מחובר למקום אחד באופן קבוע.

מסוף וירטואלי – מסוף וירטואלי הוא בעצם השם של סליקה באינטרנט. כאן האופציה הינה זמינה ונוחה מאוד, והיא גם לא מצריכה אף מוצר או חיבור פיסי. הפתרון הינו באמצעות דף סליקה מאובטח שכל לקוח יכול לבצע תשלום בכוחות עצמו ולשלם את התשלום עבור הרכישה שלו, ואילו הסליקה מתבצעת באופן וירטואלי.

מסוף אשראי דביט – מסוף אשראי מתקדם ונפוץ ברחבי העולם. מסוף זה מאפשר סליקה מידית וכן ביצוע עסקאות קרדיט. מסוף זה מציע גם אופציה של מכירת מזומנים ללקוחות.

סליקה בהתאמה אישית – פורטו לעיל הפתרונות המובילים. אבל חשוב לציין שלכל בעל עסק ניתן להתאים את פתרון הסליקה המתאים לו. הן מבחינת נוחות ואופי העסקאות שהוא מבצע, והן מבחינת העלויות.

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף ברשתות החברתיות

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

השאירו תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

משלוח מדלת לדלת

בשנים האחרונות ניתן לראות מגמה ברורה של עלייה בכמות המשלוחים, היות ואנשים רבים בוחרים לרכוש את כל המוצרים הדרושים להם אונליין. כמובן שמגמה זו רק

קרא עוד »

מה זה איתור חייבים

הליך איתור חייבים הוא בעצם מעין חקירה אשר מטרתה למצוא את האדם שחייבים לחברה או לגורם פרטי כסף. לאחר מציאתו של החייב יהיה ניתן להתחיל

קרא עוד »

למה נועד ביטוח חבות מוצר?

בעולם הביטוחים יש לא מעט סוגי פוליסות חלקן פרטיות וחלקן נועדו לאנשי מקצוע. ביטוח חבות מוצר נועד עבור יצרנים ויבואנים והוא מגן מפני תביעות רכוש

קרא עוד »