מעקה למיטה – מה צריך לבדוק כשרוכשים מעקה

מעקה למיטה

הרבה מאוד אנשים אשר מתקשים בניידות או אנשים מבוגרים אשר עלולים להתמודד עם תחושת בלבול וחוסר התמצאות במרחב, צריכים להיעזר באביזרים ואמצעים שונים, אשר ימנעו מהם ליפול, להיפצע, להיחבל, וימנעו מהם גם אפשרות לבצע פעולות אשר הם לא בהכרח מודעים אליהן. 

אחת הדוגמאות הטובות לכך הוא מעקה למיטה. על פניו מדובר בפריט מאוד פשוט, אך יש לו חיוניות רבה, בוודאי כשמדובר באנשים מבוגרים. מדובר בפריט אשר מטרתו למנוע מאנשים מבוגרים או אנשים שמתקשים בניידות שלהם, לצאת מהמיטה בכלל או לצאת ממנה ללא תמיכה. צריך לומר, לא רק אנשים מבוגרים בהכרח משתמשים בסוג כזה של מעקה, לא פעם גם אנשים צעירים שיש להם קושי מסוים להתנייד ולקום מהמיטה באופן טבעי. 

המעקה מיועד לשם כך, שיהיה ניתן להיאחז בו בכל פעם כשנמצאים במיטה וכן בכל פעם שרוצים לרדת ממנה. המטרה היא שיהיה אפשר להיאחז במעקה ולהישמר מפני נפילה. כמו כן, כאמור, אפשר למנוע בעזרת המעקה של פארמה שופס מצב בו מי ששוכב על המיטה יוכל בכלל לצאת ממנה ללא עזרה. 

מה צריך לבדוק לפני שרוכשים מעקה?

ראשית, יש לבחון את הגודל והגובה שלו. זה חשוב על מנת להבין, איפה אפשר להתקין אותו, כיצד ניתן להתקין אותו ועל איזה חלק מהשטח של המיטה, ניתן להציב אותו. 

שנית, יש לבחון את העובי שלו, זאת על מנת שנוכל לדעת עד כמה יהיה נוח להיאחז בו בצורה פשוטה ונוחה. אין טעם לרכוש מעקה שאי אפשר יהיה להיאחז בו כלל. 

שלישית, חשוב לבדוק כיצד ניתן להוריד אותו, כיצד ניתן להסיר אותו מהמקום בו הוא נמצא, בין אם זה באופן זני ובין אם זה באופן קבוע. 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
רעיונות מגניבים להדפסה על חולצות
מאז הימים הראשונים של ההיסטוריה ללבוש שלנו הייתה השפעה אדירה על החברה. השאלה מה אנחנו לובשים היא שאלה...
קרא עוד »
אוק 13, 2018
בתקופת משברים אתה רוצה שיזכרו אותך בקלות
שיטת כוכבית פלוס היא שיטה נוחה ואפקטיבית מאד עבור הלקוחות כדי להיות בקשר עם עסקים שונים, מרפאות קופת...
קרא עוד »
מרץ 25, 2020
מחיקת חיווי אדום
לא מעט אנשים לא מבינים מדוע הבנקים מסרבים לתת להם משכנתא או לאשר להם הלוואות שונות, אך למעשה מדובר...
קרא עוד »
אוג 24, 2020