כיצד להרחיב את העסק שלך באמצעות מיתוג?

המטרה של כל בעל עסק, גדול או קטן, הוא להרחיב את קהל הלקוחות שלו, להיחשף בפני לקוחות חדשים, בין אם מדובר בלקוחות מקומיים או לקוחות זרים, כלומר ממדינות אחרות, במידה וזה אפשרי. 

אחת הדרכים לעשות זאת, זה באמצעות מיתוג עסקי. אם בעל עסק רוצה להרחיב את קהל הלקוחות שלו ולהגיע אל קהלים חדשים, הרי שעליו למתג את העסק שלו באופן כזה, שגם לקוחות שאינם מכירים אותו ייחשפו אליו, יגלו עניין במוצרים או בשירותים שהוא מציע וירגישו שהם צריכים אותם. שוב, זה לא משנה אם מדובר בשיווק פנים אל פנים, או אם מדובר בתהליך שמתבצע דרך האינטרנט. 

לפני שנסביר כיצד זה מתבצע בפועל, חשוב להדגיש, כל עסק צריך לדעת כיצד למתג את עצמו לאורך זמן, כל עסק צריך לדעת מה הכלים שעומדים לרשותו ואיך הוא יכול להשתמש בהם בצורה נכונה בשביל להיחשף בפני הקהל הרלוונטי עבורו. 

כיצד זה מתבצע בפועל

ראשית, יש לבצע חקר שוק, לדעת מי הקהל, איך אפשר לפנות אליו, מה הוא מחפש ומה אפשר להציע לו. 

שנית, יש לבדוק איך אפשר להשתמש בגבולות התקציב של העסק בשביל למתג את עצמו בצורה האפקטיבית ביותר. זה יכול להיעשות באמצעות פרסום בגוגל, פרסום בפייסבוק ורשתות חברתיות אחרות, זה יכול גם להתבצע בדרכים אחרות, פרונטאליות. 

שלישית, יש למתג את העסק בצורה רלוונטית לאופי העסק, בצורה חדשנית ורעננה, בשביל לספק לו פנים אחרות, שונות. 

ארבע, חשוב שהמיתוג ייעשה בצורה כזו שהלקוחות השונים יבינו בדיוק מה העסק מציע וכיצד זה יכול לשרת אותם. מן הסתם, צריך לחשוב על המיתוג כפעולה לטווח ארוך ולא לטווח קצר, שכן זה אמור ללוות את העסק לאורך שנים. 

 

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף ברשתות החברתיות

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

השאירו תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם