התרומה של יועץ עסקי מקצועי לחברות ולעסקים משפחתיים

The contribution of a professional business consultant to family businesses

היה ואתם מחפשים ייעוץ עסקי לחברות בינוניות וקטנות ולעסקים משפחתיים הגעתם למקום הנכון. מחפשים את היועץ העסקי – היועץ הארגוני הכי מקצועי שמכיר היטב את עולמות העסקים ויכול להוביל יחד איתכם את החברה או העסק המשפחתי לתהליכי שינוי הבראה במידת הצורך ובעיקר צמיחה ושגשוג. עושים זאת באמצעות בנייה והתאמה אישית לצרכי הארגון והמנכ"ל.

מיפוי מצב קיים ואבחון ראשוני

מהי התרומה של ייעוץ לחברות קטנות ובינוניות ובעיקר ייעוץ עסקי לעסקים משפחתיים? אנו בונים את תהליכי הליווי בהתאמה לצרכים באמצעות אבחון ומיפוי שוק ומתחרים בשלב הראשון. יחד נמצה תהליכים שבהם נביא לידי ביטוי את מלוא היתרונות והפוטנציאל העסקי שלא ממומש בקרב חברות קטנות ובינוניות ובקרב עסקים משפחתיים איכותיים המבקשים לגדול ולכבוש פלחי שוק נוספים על חשבון המתחרים.

לא פשוט לנהל כל עסק? קטן כגדול?

ניהול כל חברה או עסק ללא כל קשר לגודלה ולכמות העובדים היא משימה לא פשוטה כלל. ניהול עסק משפחתי או חברה קטנה עשוי להיות אתגר ניהולי ועסקי גדול מאד. משה גרימברג, כיועץ עסקי – יועץ ארגוני וותיק ובעל ניסיון יחד איתך כבעלים או כמנכ"ל  בשיתוף שאר העובדים והמנהלים יניע המשותף תהליכים מקצועיים שבמרכזם תעמוד המשימה של עדכון התוכנית העסקית והתאמת התוכנית האסטרטגית והשיווקית לשינויים בשוק ומול המתחרים.

עובדים בהרמוניה יחד שאר המנהלים 

נוביל תהליכים מקצועיים שיביאו לכך שהעסק שבניהולך יבצע קפיצת מדרגה עסקית וניהולית. לאורך כל התהליכים נעבוד בשיתוף פעולה מלא נעצים אותך ואת צוות המנהלים להתמודד נכון יותר עם האתגרים העסקיים. נתמקד בעדכון היעדים ובבניית תוכנית צמיחה המתמודדת עם הצורך להרחיב את קהל הלקוחות ולהגדיל רווחיות. רוצים לגדול? להפוך מעסק קטן לעסק יותר גדול? להביא יותר ערך ללקוחות שלכם ובעיקר לצמוח על חשבון המתחרים? פנו עכשיו אלינו וקבלו מפגש סיעור מוחות במתנה. שיעסוק בדרכים היותר נכונות להשגת צמיחה ושיפור מוטת הניהול גם אצלך בחברה.

מפגש סיעור מוחות וחשיבה במתנה

היה ונושא זה כמנכ"ל עשוי לעניין אותך? אני מציע לך לקבל מפגש הכרות וחשיבה ללא עלות. שם נבחן יחד את התועלות העשויות לצמוח גם לך. במפגש ההיכרות נרחיב ונעלה נושאים נוספים הקרובים לליבך כמנכ"ל או בעלים של חברה משפחתית. כחברה לייעוץ ארגוני המתמחה בליווי חברות משפחתיות וכדרך חיים מקצועית החלטנו להעניק מפגש "סיעור מוחות" במתנה, ללא עלות ומחויבות שבו נבחן יחד האם גם אצלך בשלו התנאים למעורבות חיצונית. בוא ונשוחח – 03-9032222 צלצל ישירות אלי  0544-814332 ונקבע פגישה.

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף ברשתות החברתיות

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

השאירו תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

ספרי קודש

בבתים רבים בישראל ניתן למצוא ספרי קודש, בעיקר בבתים שבהם חיים אנשים דתיים או בעלי זיקה לדת או מסורתיים. כמובן שגם במוסדות דת כמו בתי

קרא עוד »

שיעבוד דירה

כאשר אנשים מבקשים הלוואה מהבנק או מגוף פיננסי כלשהו שמספק הלוואות, בהרבה מהמקרים ירצו לוודא שיש ללווה בטחונות על מנת שהוא יוכל לעמוד בהחזרי ההלוואה

קרא עוד »

הרכבים לאירועים

תפקידו של ההרכב המוזיקלי הוא לספק בידור לאירוע. הם גם דרך מצוינת לחגוג אירוע מיוחד, כגון חתונה או יום הולדת. הרכבים לאירועים הם בחירה פופולרית

קרא עוד »