עיצוב לוגו לעסק

עיצוב לוגו לעסק

הלוגו של העסק אומר הרבה מאוד על מה שעמד מאחורי המותג או מאחורי כל מה שהעסק מנסה לשווק ולמכור. למרות שהלוגו הוא למעשה משהו קטן מאוד ביחס לכל השילוט של העסק או למסמכים שהוא עושה בהם שימוש. אך אין ספק שהלוגו הוא הכותרת של העסק והגב שלו בפועל. למרות שהוא לא תמיד מקבל את הכבו הראוי לו מבחינת הגודל שלו.

איך מעצבים לוגו לעסק?

עיצוב לוגו לעסק זה ממש לא ענין של מה בכך. למרות שבהרבה מקרים הוא נראה כמו קשקוש סתמי ולא דבר שדורש מומחיות, אז זה ממש לא כך. הלוגו יש בו הרבה מחשבה ואפילו הרבה אומנות. לא תמיד זה נראה כך כשמסתכלים מלמעלה על הלוגו אך המבט של אנשי מקצוע זה המבט הנכון וכאשר הם יושבים לנתח לוגו כלשהו, או אז אפשר לקבל מושג מהו בעצם הלוגו ולמה חשוב כל כך להקפיד על כל תג ועל כל נקודה.

הפונט של הלוגו הוא גם כן נושא מורכב אשר דורש ידע והבנה. כי הלוגו הוא בדרך כלל הכיתוב שהוא החלק המרכזי בכל היצירה. אם הכיתוב הוא לא ברור, אם הוא לא מושך ונעים לעין ואם הוא לא משתלב במה שהמוצר מציע, הרי שהוא לא ישרת את המטרה אשר לשמה השקיעו בו. מומלץ לפנות אל סטודיו אספקלריא להפקת עיצוב לוגו לעסק.

הצבעים של הלוגו

חשוב לשים לב כי הלוגו אמור להיות עם צבעים מאוד מוגדרים וספציפיים. אין כאן מקום להתקשקש ואי אפשר להשתולל עם הצבעים ועם האפשרויות.

חשוב להיצמד לגוון אחד או שניים שגם אותם יש לבחור בכובד ראש. כי רק כך הלוגו אכן יענה על כל הדרישות המקצועיות שיש היום מלוגו.

זכרו, לוגו טוב הוא לוגו שמוכר הרבה יותר.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
חסכון לכל ילד כל מה שצריך לדעת
חושבים על אפשרות של חסכון לכל ילד ותהיו מעוניינים להיות בטוחים כי אתם מתנהלים בחכמה בכל הקשור לכך?...
קרא עוד »
נוב 21, 2021
קורס אוטוקאד
הדרך הטובה ביותר ליצור צורות הנדסיות, היא באמצעות תוכנת אוטוקאד המעולה. מהחברות היותר מצליחות בעולם,...
קרא עוד »
מאי 02, 2022
סוגים של איטום גגות שכדאי להכיר
איטום גגות זה אחד מהדברים הגורמים להכי הרבה כאב ראש לוועדי בתים בבניינים משותפים, בטח ובטח בניינים...
קרא עוד »
דצמ 10, 2020