עיצוב לוגו לעסק

הלוגו של העסק אומר הרבה מאוד על מה שעמד מאחורי המותג או מאחורי כל מה שהעסק מנסה לשווק ולמכור. למרות שהלוגו הוא למעשה משהו קטן מאוד ביחס לכל השילוט של העסק או למסמכים שהוא עושה בהם שימוש. אך אין ספק שהלוגו הוא הכותרת של העסק והגב שלו בפועל. למרות שהוא לא תמיד מקבל את הכבו הראוי לו מבחינת הגודל שלו.

איך מעצבים לוגו לעסק?

עיצוב לוגו לעסק זה ממש לא ענין של מה בכך. למרות שבהרבה מקרים הוא נראה כמו קשקוש סתמי ולא דבר שדורש מומחיות, אז זה ממש לא כך. הלוגו יש בו הרבה מחשבה ואפילו הרבה אומנות. לא תמיד זה נראה כך כשמסתכלים מלמעלה על הלוגו אך המבט של אנשי מקצוע זה המבט הנכון וכאשר הם יושבים לנתח לוגו כלשהו, או אז אפשר לקבל מושג מהו בעצם הלוגו ולמה חשוב כל כך להקפיד על כל תג ועל כל נקודה.

הפונט של הלוגו הוא גם כן נושא מורכב אשר דורש ידע והבנה. כי הלוגו הוא בדרך כלל הכיתוב שהוא החלק המרכזי בכל היצירה. אם הכיתוב הוא לא ברור, אם הוא לא מושך ונעים לעין ואם הוא לא משתלב במה שהמוצר מציע, הרי שהוא לא ישרת את המטרה אשר לשמה השקיעו בו. מומלץ לפנות אל סטודיו אספקלריא להפקת עיצוב לוגו לעסק.

הצבעים של הלוגו

חשוב לשים לב כי הלוגו אמור להיות עם צבעים מאוד מוגדרים וספציפיים. אין כאן מקום להתקשקש ואי אפשר להשתולל עם הצבעים ועם האפשרויות.

חשוב להיצמד לגוון אחד או שניים שגם אותם יש לבחור בכובד ראש. כי רק כך הלוגו אכן יענה על כל הדרישות המקצועיות שיש היום מלוגו.

זכרו, לוגו טוב הוא לוגו שמוכר הרבה יותר.

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף ברשתות החברתיות

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

השאירו תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

מזמינים חותמות דרך stamped.co.il

מזמינים חותמות דרך stamped.co.il

מעוניינים להזמין חותמות לעסק שלכם במחירים מעולים ובאיכות גבוהה? באתר https://stamped.co.il תוכלו למצוא חותמות איכותיות במחירים מעולים. כך שזה משהו שיהיה כדאי לכם להביא בחשבון ולהתחיל

קרא עוד »