עיצוב לוגו לעסק

עיצוב לוגו לעסק

הלוגו של העסק אומר הרבה מאוד על מה שעמד מאחורי המותג או מאחורי כל מה שהעסק מנסה לשווק ולמכור. למרות שהלוגו הוא למעשה משהו קטן מאוד ביחס לכל השילוט של העסק או למסמכים שהוא עושה בהם שימוש. אך אין ספק שהלוגו הוא הכותרת של העסק והגב שלו בפועל. למרות שהוא לא תמיד מקבל את הכבו הראוי לו מבחינת הגודל שלו.

איך מעצבים לוגו לעסק?

עיצוב לוגו לעסק זה ממש לא ענין של מה בכך. למרות שבהרבה מקרים הוא נראה כמו קשקוש סתמי ולא דבר שדורש מומחיות, אז זה ממש לא כך. הלוגו יש בו הרבה מחשבה ואפילו הרבה אומנות. לא תמיד זה נראה כך כשמסתכלים מלמעלה על הלוגו אך המבט של אנשי מקצוע זה המבט הנכון וכאשר הם יושבים לנתח לוגו כלשהו, או אז אפשר לקבל מושג מהו בעצם הלוגו ולמה חשוב כל כך להקפיד על כל תג ועל כל נקודה.

הפונט של הלוגו הוא גם כן נושא מורכב אשר דורש ידע והבנה. כי הלוגו הוא בדרך כלל הכיתוב שהוא החלק המרכזי בכל היצירה. אם הכיתוב הוא לא ברור, אם הוא לא מושך ונעים לעין ואם הוא לא משתלב במה שהמוצר מציע, הרי שהוא לא ישרת את המטרה אשר לשמה השקיעו בו. מומלץ לפנות אל סטודיו אספקלריא להפקת עיצוב לוגו לעסק.

הצבעים של הלוגו

חשוב לשים לב כי הלוגו אמור להיות עם צבעים מאוד מוגדרים וספציפיים. אין כאן מקום להתקשקש ואי אפשר להשתולל עם הצבעים ועם האפשרויות.

חשוב להיצמד לגוון אחד או שניים שגם אותם יש לבחור בכובד ראש. כי רק כך הלוגו אכן יענה על כל הדרישות המקצועיות שיש היום מלוגו.

זכרו, לוגו טוב הוא לוגו שמוכר הרבה יותר.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מי זכאי להחזר מס?
החזר מס הוא סכום כסף שהמדינה משלמת בחזרה לאזרח ששילם יותר מידי מיסים בשנות מס אותן בודקים. את הבדיקה...
קרא עוד »
ספט 15, 2020
גיוס עובדים בחינם – המקומות בהם מחפש עבודה העובד החדש שלך
פעם, בשביל לחפש עבודה היינו צריכים לחכות ללוחות הדרושים שהתפרסמו בימי שלישי ושישי בעיתונות המקומית...
קרא עוד »
ספט 26, 2018
איך תחסכו בהוצאות על האופניים שלכם?
בשעה טובה רכשתם אופניים חדשים לכם או לילדכם, אך אופניים בדומה לרכב חדש, הזקוק לתחזוקה שוטפת. יש לדעת...
קרא עוד »
פבר 11, 2020