מטבח בזול זה לא הכל – אלה הפרטים שתצטרכו לבדוק טוב טוב

כשאנחנו רוכשים מוצר בזול, תמיד יש לנו תחושה שאנחנו "זכינו". הרי מה יותר כיף מאשר לרכוש מוצר במחיר מוזל ולא לשלם עליו מחיר מלא, מחיר גבוה. כך אנחנו יכולים לחסוך עלויות, כך אנחנו יכולים לרכוש עוד מוצרים ועוד דברים שאנחנו רוצים.

אך יש מקרים, שזה לא נכון לקנות את המוצר בזול. למשל, זה לא נכון לקנות מטבח בזול. הרי לא מדובר בסתם מוצר, לא מדובר ברהיט רגיל. מדובר ברהיט שאמור לשרת אותנו בדרכים שונות, מדובר ברהיט שאנחנו אמורים לעבוד איתו, רהיט שאמור להחזיק מעמד זמן, מדובר ברהיט שאנחנו אמורים להשתמש בו במשך שנים רבות ואין לנו שום כוונה להחליף אותו. אם נידרש לכך, סימן שעשינו עסקה רעה מאוד.

לפני שאנחנו נסביר מה עלינו לבדוק לפני שאנחנו שולפים את פנקס הצ'קים וקונים מטבח, צריך לציין, יש מטבחים במחירים שונים, לא כולם במחיר אחיד, מן הסתם. יש מטבחים יוקרתיים, יש מטבחים שהמחיר שלהם בינוני או יקר, אחרים מחיר זול. אנחנו צריכים להתייחס לא רק למחיר, אלא מה אנחנו מקבלים עבורו, עד כמה זה יכול להתאים למה שאנחנו מחפשים.

מה עלינו לבדוק לפני שאנחנו רוכשים מטבח?

ראשית, אנחנו צריכים לבדוק מאיזה חומר עשוי המטבח, מאיזה סוג עץ, מאיזה חומר עשויות הידיות, השיש, ושאר הפריטים במטבח. במובנים רבים, החומר הוא הדבר העיקרי שישפיע על המחיר של חידוש מטבח והוא גם הדבר העיקרי שישפיע על העמידות של המטבח.

שנית, אנחנו צריכים להתייחס לשאלה, עד כמה המטבח מתוכנן בצורה טובה, עד כמה הוא גדול ומרווח, עד כמה הוא מתאים לצרכים שלנו, האם יש בו מספיק פתרונות אחסון, שטחי עבודה ועוד.

שלישית, אנחנו צריכים להתייחס לעיצוב ולסגנון, אנחנו צריכים להתייחס לשאלה עד כמה המטבח שלנו מתאים למה שאנחנו מחפשים באופן רחב, כלומר, לא רק מבחינת חומרים, אלא כמקום עבודה, כמקום שיכול לספק חוויה ייחודית למשתמש ובכלל יכול להוסיף לעיצוב של המבנה שלנו, בין אם זה בית רגיל או אחר.

 

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף ברשתות החברתיות

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

השאירו תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

איך מעריכים שווי דירה

לצורך הערכת שווי דירה או בכלל, כל דבר נדל"ני כזה או אחר, שמאי מקרקעין הוא זה שיעשה עבורכם את העבודה הזו. שמאי טוב יידע להבחין

קרא עוד »