הפקעות מקרקעין – 5 דגשים חשובים

הפקעות מקרקעין

לא מעט אנשים כיום בוחרים לבצע עסקאות נדל"ן הקשורות למקרקעין ללא הבנה וידיעה של כלל החוקים והפרטים בנושא. על כן חשוב לדעת כי אמנם הרווחים על עסקאות הקשורות למקרקעין על פי רוב יהיו גבוהים יותר, ישנם לא מעט סיכונים וחוקים אשר עלולים לבוא לרעת בעלי המקרקעין. אז דגש ראשון שחשוב להכיר הוא העובדה כי יש לא מעט חוקים בכל עולם המקרקעין ולכן קיימת חשיבות רבה להיעזר בעורך דין מומחה בתחום אשר יסייע לכם בכל התהליך ויצליח למנוע מכל לעשות טעויות שווא של חוסר הבנה או ידיעה, הקליקו למידע נוסף

למדינה יש רשות על פי חוק להפקיע את הקרקע מבעליה

הדגש השני שחשוב להכיר הוא העובדה כי למדינה יש רשות להפקיע את הקרקע מבעליה במידה והיא מיועדת לצרכים ציבוריים. רבים כלל לא מכירים את החוק וכאשר הם נדרשים להשיב את הקרקע לידי המדינה הם סבורים כי יש באפשרותם יכולת התנגדות. לכן, חשוב לדעת כי על פי חוק יש אפשרות אמיתית למדינה להפקיע את הקרקע מידי בעליה. חשוב להכיר את החוק טרם ביצוע עסקאות נדל"ן בכל עולם המקרקעין.

המדינה תפצה את בעלי הקרקע המופקעת

הדגש השלישי אשר יכול להוריד מעט את מפלס הלחץ מהדגש הקודם הוא שכמובן, כאשר המדינה מבקשת להפקיע את המרקעין מידי בעליה היא משלמת פיצויים. תשלום זה מהמדינה יכול להרגיע מעט את כל המשקיעים אשר רצו להשקיע במקרקעין אך חששו מהחוק שצויין לעיל על פיו יש יכולת למדינה להפקיע את המקרקעין מבעליה, קראו עוד בנושא.

גובה הפיצוי

הדגש הרביעי עוסק בגובה הפיצויים שהמדינה תשלם לבעל המקרקעין ממנו היא מפקיעה את הקרקע.המדינה פעמים רבות משלמת מחיר נמוך משמעותית משווי הקרקע ולכן חשוב לדעת לעבור את כל התהליך בצורה הטובה והמקצועית ביותר בשילוב בעלי מקצוע בתחום. 

ישנה אפשרות למקסם רווחים בעזרת גורם מקצועי

הדגש החמישי מאפשר לכם למקסם את הרווחים שלכם על ידי בחירה נכונה של עורך דין מצליח ומקצועי בתחום. ישנה אפשרות למקסם את הרווחים מהמדינה לאחר הפקעת המקרעין ולכן חשוב לדעת לבחור נכון עורך דין מספיק מוכשר ומקצועי אשר ידע להפיק עבורכם את המירב.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הוצאה לאור מה חשוב לדעת
עליכם לדעת כי אנשים יצרתיים צריכים תמיד לממש את הפוטנציאל שלהם ולא להתבייש לעשות מה שהם אוהבים. זה...
קרא עוד »
פבר 08, 2019
ניווט במבוך הרגולציה: תובנות חיוניות לגבי השקעות בדובאי
השקעה בדובאי מציגה שילוב ייחודי של הזדמנויות ואתגרים. האמירות הפכה לאבן שואבת למשקיעים בינלאומיים...
קרא עוד »
ספט 20, 2023
היתרונות של השקעה במטבע פאי
האם אי פעם שקלת את הפוטנציאל של מטבעות קריפטוגרפיים מתעוררים? ובכן, Pi Coin עשוי להיות המטבע הדיגיטלי...
קרא עוד »
אפר 24, 2023