איך בוחרים עורך דין תאונת דרכים?

עורך דין תאונת דרכים

תאונות דרכים מתרחשות בארץ ובעולם על בסיס יום – יומי. כל אחד עלול למצוא את עצמו בסיטואציה הבעייתית של תאונת דרכים, כאשר רכב אחר התנגש בו מסיבה כזו או אחרת. בחלק מהפעמים מדובר רק על דפיקה קלה בפח, דבר שלרוב נפתר בצורה פשוטה בין שני הנהגים. במקרים אחרים, חמורים יותר, יש צורך לערב את חברת הביטוח על מנת להשתמש בפוליסה שרכשתם בדיוק עבור הסיטואציות האלו. אך מה ניתן לעשות כאשר פגעתם בטעות בהולך רגל? אולי עברתם בלי לשים לב באור אדום, דבר שגרם לתאונה חזיתית, או לחילופין נהגתם תחת השפעת אלכוהול או סמים? במקרים מסוג זה חשוב לא להתמהמה אלא ליצור קשר מידי עם פייפר כהן עורך דין תאונת דרכים. עורך דין מסוג זה ידע לספק לכם את הייעוץ המתאים, וכמובן יוכל ללוות אתכם לכל אורך התהליך.

טיפים לבחירת עורך דין תאונת דרכים

קודם כל, השלב הראשוני יהיה לבחור בעורך דין שמתמחה בתחום של תאונות דרכים. אומנם נכון שמבחינה חוקית כל עורך דין רשאי לייצג אתכם, אבל רק עורך דין שמתמחה בתחום, ידע כיצד לעשות זאת בצורה המקצועית והאיכותית ביותר. מדובר על תחום רחב שדורש התעמקות רצינית בנושא, כולל התעדכנות מתמדת בכל התקנות והחידושים השונים בתחום. רק עורך דין מקצועי ומנוסה, יטרח להישאר עדכני ולהכיר את כל פסקי הדין החדשניים ביותר.

עורך הדין אמור לייצג אתכם מול חברת הביטוח, לדאוג להעביר את כל המסמכים הרלוונטיים וכמובן לעשות את המקסימום כדי לדאוג לאינטרסים שלכם. במידה ומדובר על תאונת דרכים שנחשבת גם לתאונת עבודה, למשל במקרה שבו הייתם בדרככם אל מקום העבודה או ממנו, חשוב לתבוע הן את חברת הביטוח והן את ביטוח לאומי. במקרה כזה, חשוב לבחור לעבוד עם עורך דין תאונת דרכים שמתמחה גם בתחום של תביעות תאונות דרכים וגם בתחום הנזיקין.

בכל מקרה, חשוב לעבוד עם עורך דין בעל שנים של ניסיון בתחום, היות ואף אחד לא היה רוצה להיות שפן הניסיונות של עורך דין מתחיל. מומלץ לחפש המלצות וחוות דעת של לקוחות קודמים, כמו גם, לבדוק את אחוז הזכיות שלו בתיקים קודמים.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
למה משתלם לעשות ביטוח סיעודי קבוצתי?
לפני שנדון בנושא של בטיוח סיעודי קבוצתי, נגדיר מהו בעצם הביטוח הסיעודי. מדובר בביטוח בריאות אשר כל...
קרא עוד »
ינו 03, 2019
האם כדאי לרכוש נעליים באינטרנט?
תרבות הצריכה והקנייה של היום השתנתה מאוד. בניגוד למסעות השופינג שדרשו מאתנו הרבה זמן וגם כוח, הרי...
קרא עוד »
ינו 26, 2019
מה הן עבירות צווארון לבן?
כאשר הוקמה המדינה חלק ניכר מן העובדים עבדו בעבודות חלקאות ועבודות ייצור או במה שנקרא עבודות צווארון...
קרא עוד »
מאי 09, 2019