איך בוחרים עורך דין תאונת דרכים?

עורך דין תאונת דרכים

תאונות דרכים מתרחשות בארץ ובעולם על בסיס יום – יומי. כל אחד עלול למצוא את עצמו בסיטואציה הבעייתית של תאונת דרכים, כאשר רכב אחר התנגש בו מסיבה כזו או אחרת. בחלק מהפעמים מדובר רק על דפיקה קלה בפח, דבר שלרוב נפתר בצורה פשוטה בין שני הנהגים. במקרים אחרים, חמורים יותר, יש צורך לערב את חברת הביטוח על מנת להשתמש בפוליסה שרכשתם בדיוק עבור הסיטואציות האלו. אך מה ניתן לעשות כאשר פגעתם בטעות בהולך רגל? אולי עברתם בלי לשים לב באור אדום, דבר שגרם לתאונה חזיתית, או לחילופין נהגתם תחת השפעת אלכוהול או סמים? במקרים מסוג זה חשוב לא להתמהמה אלא ליצור קשר מידי עם פייפר כהן עורך דין תאונת דרכים. עורך דין מסוג זה ידע לספק לכם את הייעוץ המתאים, וכמובן יוכל ללוות אתכם לכל אורך התהליך.

טיפים לבחירת עורך דין תאונת דרכים

קודם כל, השלב הראשוני יהיה לבחור בעורך דין שמתמחה בתחום של תאונות דרכים. אומנם נכון שמבחינה חוקית כל עורך דין רשאי לייצג אתכם, אבל רק עורך דין שמתמחה בתחום, ידע כיצד לעשות זאת בצורה המקצועית והאיכותית ביותר. מדובר על תחום רחב שדורש התעמקות רצינית בנושא, כולל התעדכנות מתמדת בכל התקנות והחידושים השונים בתחום. רק עורך דין מקצועי ומנוסה, יטרח להישאר עדכני ולהכיר את כל פסקי הדין החדשניים ביותר.

עורך הדין אמור לייצג אתכם מול חברת הביטוח, לדאוג להעביר את כל המסמכים הרלוונטיים וכמובן לעשות את המקסימום כדי לדאוג לאינטרסים שלכם. במידה ומדובר על תאונת דרכים שנחשבת גם לתאונת עבודה, למשל במקרה שבו הייתם בדרככם אל מקום העבודה או ממנו, חשוב לתבוע הן את חברת הביטוח והן את ביטוח לאומי. במקרה כזה, חשוב לבחור לעבוד עם עורך דין תאונת דרכים שמתמחה גם בתחום של תביעות תאונות דרכים וגם בתחום הנזיקין.

בכל מקרה, חשוב לעבוד עם עורך דין בעל שנים של ניסיון בתחום, היות ואף אחד לא היה רוצה להיות שפן הניסיונות של עורך דין מתחיל. מומלץ לחפש המלצות וחוות דעת של לקוחות קודמים, כמו גם, לבדוק את אחוז הזכיות שלו בתיקים קודמים.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
נוטריון לאנגלית – באיזה שלב אנחנו צריכים אותו?
לא מעט תושבים מתעניינים בלימודי חו"ל ולכן מבקשים מהם להציג מסמכים לרישום, ומדובר במסמכים ספציפיים...
קרא עוד »
ינו 22, 2019
חוגי העשרה לילדים 2019
במידה וילדכם מעוניינים לרכוש ידע מעבר לשעות הלימודים ובייחוד כאשר מדובר בידע מורכב, כזה שאינו מוגש...
קרא עוד »
פבר 23, 2019
שמאי רכב ברעננה
גרים או עובדים ברעננה והרכב שלכם נפגע בתאונת דרכים? אם אתם רוצים לדעת כיצד תוכלו לפעול על מנת להתמודד...
קרא עוד »
אפר 01, 2019