איך בוחרים עורך דין תאונת דרכים?

תאונות דרכים מתרחשות בארץ ובעולם על בסיס יום – יומי. כל אחד עלול למצוא את עצמו בסיטואציה הבעייתית של תאונת דרכים, כאשר רכב אחר התנגש בו מסיבה כזו או אחרת. בחלק מהפעמים מדובר רק על דפיקה קלה בפח, דבר שלרוב נפתר בצורה פשוטה בין שני הנהגים. במקרים אחרים, חמורים יותר, יש צורך לערב את חברת הביטוח על מנת להשתמש בפוליסה שרכשתם בדיוק עבור הסיטואציות האלו. אך מה ניתן לעשות כאשר פגעתם בטעות בהולך רגל? אולי עברתם בלי לשים לב באור אדום, דבר שגרם לתאונה חזיתית, או לחילופין נהגתם תחת השפעת אלכוהול או סמים? במקרים מסוג זה חשוב לא להתמהמה אלא ליצור קשר מידי עם פייפר כהן עורך דין תאונת דרכים. עורך דין מסוג זה ידע לספק לכם את הייעוץ המתאים, וכמובן יוכל ללוות אתכם לכל אורך התהליך.

טיפים לבחירת עורך דין תאונת דרכים

קודם כל, השלב הראשוני יהיה לבחור בעורך דין שמתמחה בתחום של תאונות דרכים. אומנם נכון שמבחינה חוקית כל עורך דין רשאי לייצג אתכם, אבל רק עורך דין שמתמחה בתחום, ידע כיצד לעשות זאת בצורה המקצועית והאיכותית ביותר. מדובר על תחום רחב שדורש התעמקות רצינית בנושא, כולל התעדכנות מתמדת בכל התקנות והחידושים השונים בתחום. רק עורך דין מקצועי ומנוסה, יטרח להישאר עדכני ולהכיר את כל פסקי הדין החדשניים ביותר.

עורך הדין אמור לייצג אתכם מול חברת הביטוח, לדאוג להעביר את כל המסמכים הרלוונטיים וכמובן לעשות את המקסימום כדי לדאוג לאינטרסים שלכם. במידה ומדובר על תאונת דרכים שנחשבת גם לתאונת עבודה, למשל במקרה שבו הייתם בדרככם אל מקום העבודה או ממנו, חשוב לתבוע הן את חברת הביטוח והן את ביטוח לאומי. במקרה כזה, חשוב לבחור לעבוד עם עורך דין תאונת דרכים שמתמחה גם בתחום של תביעות תאונות דרכים וגם בתחום הנזיקין.

בכל מקרה, חשוב לעבוד עם עורך דין בעל שנים של ניסיון בתחום, היות ואף אחד לא היה רוצה להיות שפן הניסיונות של עורך דין מתחיל. מומלץ לחפש המלצות וחוות דעת של לקוחות קודמים, כמו גם, לבדוק את אחוז הזכיות שלו בתיקים קודמים.

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף ברשתות החברתיות

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

השאירו תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

מה זה קישורים חיצוניים?

הרעיון של אתר אינטרנט הוא לגרום לאנשים להגיע לאתר שלך. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא לספק להם תוכן שהם יכולים למצוא כרלוונטי להם. הדרך

קרא עוד »

מוצרי ספיגה

מוצרי ספיגה למבוגרים הם סוג של מוצר המשמש מבוגרים לספיגת השתן. מוצרים אלה יכולים להיות חד פעמיים או לשימוש חוזר והם זמינים בגדלים וצורות שונות.

קרא עוד »

פתיחת עוסק מורשה

עוסק הוא גוף שמוכר מוצרים לצרכנים. סוחר יכול להיות יצרן, קמעונאי או סיטונאי. פתיחת עוסק פטור אצל רואה חשבון הוא שלב חשוב ביותר בתהליך הפיכתו לעוסק

קרא עוד »