ליטיגציה אזרחית מה זה בדיוק אומר

תחום הליטיגציה מאחד את כל מה שקשור להתנהלות עסקית וגם בין שני עסקים או למעלה מכך.

 

התנהלות בין עסקים שונים

כל חברה או עסק פועלים בתחום אחר, אך קיימים מקרים רבים שבהם הם מחליטים לשלב ידיים ולפעול יחד. המיזם המשותף על פי הדרך שנקבעה אמור ליצור win win situation  בין שני העסקים.

כדי להתוות את דרך הפעולה, הם חותמים על הסכם מפורט אשר סוקר את כל ההיבטים והפעילות המשותפת אשר תתבצע. בנוסף לכך, יירשם בהסכם כיצד לפעול בנושאים שונים אם יהיו מחלוקות בנושאים כספיים, במסלול ההתנהלות ובכל תרחיש אחר.

עורך דין אשר מתמחה בתחום הליטיגציה, צריך לחשוב מראש אילו אירועים עלולים לקרות ומה יהיה נתיב הפעולה הנכון ביותר כדי להתגבר על הסכסוך או להפריד כוחות, על פי מתווה שייקבע מראש על ידי הצדדים. כאשר הכול ברור ומאושר, הצדדים חותמים על ההסכם שהכין עורך הדין.

 

פתיחת הסכם בין הצדדים

כאשר שני הצדדים חלוקים בדעותיהם לאחר פרק זמן מסוים, הם מתנהלים שוב מול עורך דין ליטיגציה אשר פותח את ההסכם ובוחן את התוכניות שהוצעו על ידו, למקרה ספציפי זה.

בהתאם לכך, על הצדדים לבצע את הפעולות שעליהן הוחלט מראש וכך לסיים סכסוך זה.

 

ליווי של עסקים

ליווי מקצועי בנושאי ליטיגציה הוא נושא חשוב ומהותי בכל עסק ולכן רבים מבעלי העסקים מעסיקים עורך דין המתמחה בכך בריטיינר, כדי שיוכלו לקבל הכוונה על נושא אשר אינו ברור להם, או שהם אינם בטוחים אם לבצע מהלך זה או אחר, לאור הסיכוי או הסיכון בו.

במידת הצורך עורך דין זה מגיש בשם הלקוח שלו, תביעה עסקית ומייצג אותו בבית המשפט.

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף ברשתות החברתיות

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

השאירו תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

מיסוי תושב חוזר

מיסוי תושב חוזר

מיסוי תושב חוזר נחשב לאחד הנושאים המדוברים ביותר בתקופה האחרונה, היות ולא מעט אנשים החליטו לאחרונה לחזור לארץ, לאחר שהייה של שנים ארוכות בחו"ל. יש

קרא עוד »