אלי רחמין – באיזה מחשב כדאי לבחור?

מחשב נייד או נייח? גדול או קטן? יקר או זול? כל השאלות האלה נשאלות בקרב אנשים שזקוקים למחשב חדש. אבל כיצד מתאימים את כלי העבודה הנכון ביותר עבורכם? אלי רחמין – טכנאי מחשבים ומייעץ בנושאים של מחשבים – מסביר כיצד מבצעים התאמה נכונה:

שימו לב לשימושים שלכם

כיום כל אחד עושה שימוש עיקרי במחשב לצרכים שונים: יש את מי שהמחשב משמש אותו בעיקר לעבודה ויש את מי שמחשב משמש עברו כלי חברתי שמקשר בינו לבין העולם. מחשבים עונים על צרכים שונים החל משל גרפיקאים או עורכי מדיה עד לסופרים או משפיענים ברשת החברתיות. הרשימה ארוכה ויש לא מעט דוגמאות, לכן ההתאמה חשובה. 

מי שזקוק למחשב עבור גרפיקה למשל יצטרך מחשב עם מעבד וזיכרון חזק. מי שכותב תוכן יזדקק למחשב חזק אבל לא כזה שצריך להכיל תוכנות גרפיקה כבדות. התייעצו עם אלי רחמין להתאמה נכונה. 

דגם

לנובו, מאק, דל וכולי: כולם מותגים של מחשבים שכמעט כל אחד ואחת מכירים, כאשר לחברות הענקיות האלה יש מגוון רחב של דגמי מחשבים משתף אלי רחמין. כדי להבין מה מתאים לכם ומה נחשב טוב- חפשו המלצות על מוצרים טובים וכדאי לעשות זאת בקרב אנשים שאתם מכירים, כמו למשל עמיתים לעבודה או אנשים שעוסקים בתחומים שלכם. ביצוע סקר בין מותגים בעמודים עסקיים ברשתות החבריות: תעזור לבחור מחשב מתאים. 

מפרט ומחיר

כעת יש לשים לב למפרט של המחשב ולמחיר שלו. מומלץ לבחון את גודל המחשב, להבין אם הוא נייד או נייח, לבדוק את גודל המסך ולשים לב לביצועים, לאיכות, לגודל הסוללה לעמידות של המחשב, לאבטחה ולאחריות שתקבלו על המוצר. אלי רחמין יוכל לייעץ לכם ולהסביר לכם אודות כל פרט במחשב והמשמעות שלו לשימוש שלכם. בהצלחה! 

 

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף ברשתות החברתיות

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

השאירו תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

קריפטו – המדריך המלא

קריפטו, ביטקוין, אית'ריום, מטבע דיגיטלי – שמעתם על כך אבל אתם לא בדיוק מבינים האם זה אותו הדבר או מה החשיבות של כל אלה? קבלו

קרא עוד »