אלי רחמין – באיזה מחשב כדאי לבחור?

אלי רחמין

מחשב נייד או נייח? גדול או קטן? יקר או זול? כל השאלות האלה נשאלות בקרב אנשים שזקוקים למחשב חדש. אבל כיצד מתאימים את כלי העבודה הנכון ביותר עבורכם? אלי רחמין – טכנאי מחשבים ומייעץ בנושאים של מחשבים – מסביר כיצד מבצעים התאמה נכונה:

שימו לב לשימושים שלכם

כיום כל אחד עושה שימוש עיקרי במחשב לצרכים שונים: יש את מי שהמחשב משמש אותו בעיקר לעבודה ויש את מי שמחשב משמש עברו כלי חברתי שמקשר בינו לבין העולם. מחשבים עונים על צרכים שונים החל משל גרפיקאים או עורכי מדיה עד לסופרים או משפיענים ברשת החברתיות. הרשימה ארוכה ויש לא מעט דוגמאות, לכן ההתאמה חשובה. 

מי שזקוק למחשב עבור גרפיקה למשל יצטרך מחשב עם מעבד וזיכרון חזק. מי שכותב תוכן יזדקק למחשב חזק אבל לא כזה שצריך להכיל תוכנות גרפיקה כבדות. התייעצו עם אלי רחמין להתאמה נכונה. 

דגם

לנובו, מאק, דל וכולי: כולם מותגים של מחשבים שכמעט כל אחד ואחת מכירים, כאשר לחברות הענקיות האלה יש מגוון רחב של דגמי מחשבים משתף אלי רחמין. כדי להבין מה מתאים לכם ומה נחשב טוב- חפשו המלצות על מוצרים טובים וכדאי לעשות זאת בקרב אנשים שאתם מכירים, כמו למשל עמיתים לעבודה או אנשים שעוסקים בתחומים שלכם. ביצוע סקר בין מותגים בעמודים עסקיים ברשתות החבריות: תעזור לבחור מחשב מתאים. 

מפרט ומחיר

כעת יש לשים לב למפרט של המחשב ולמחיר שלו. מומלץ לבחון את גודל המחשב, להבין אם הוא נייד או נייח, לבדוק את גודל המסך ולשים לב לביצועים, לאיכות, לגודל הסוללה לעמידות של המחשב, לאבטחה ולאחריות שתקבלו על המוצר. אלי רחמין יוכל לייעץ לכם ולהסביר לכם אודות כל פרט במחשב והמשמעות שלו לשימוש שלכם. בהצלחה! 

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
סוגים של תנורי חימום לחורף
הישראלים הם לא כאלה שיודעים לסבול את הקור בצורה חיננית. ליתר דיוק יכולים לראות כיצד ישראלים לא משים...
קרא עוד »
דצמ 21, 2018
איך בוחרים מיטות כלבים עמידות ונוחות?
רוצים לקנות מיטות כלבים שיהיו בעלי עמידות מאוד גבוהה ונוחות במיוחד עבור הכלבים שלכם? כדי להשיג...
קרא עוד »
יונ 23, 2021
רישיון יצרן – מה זה ומי צריך להחזיק בו?
כל בעל עסק המעוניין לייצר מזון בהליך מסודר וחוקי, חייב להחזיק ברשותו רישיון יצרן מטעם משרד הבריאות....
קרא עוד »
ינו 19, 2022