בתקופת משברים אתה רוצה שיזכרו אותך בקלות

שיטת כוכבית פלוס היא שיטה נוחה ואפקטיבית מאד עבור הלקוחות כדי להיות בקשר עם עסקים שונים, מרפאות קופת חולים ועוד. הייחוד באופציה זו היא שמדובר ב-4 ספרות בלבד ולכן ללקוחות קל מאד לזכור אותן ואת הסדר שלהן.

הזיכרון בתקופת משברים

בימים של משברים, אשר בהם סדר היום הוא שונה מהשגרה היום יומית, הראש של כל אחד מהאזרחים לא פועל במלוא התפוקה, הלקוחות לא מרוכזים וקשה להם לקבל החלטות. לכן כאשר מעוניינים להתקשר למישהו מאד קל לנו לבצע זאת באמצעות המספר המקוצר כוכבית פלוס וכך אנחנו מגיעים במהירות לעסק, או לגורם אחר אשר אליו רצינו להגיע.

בימים אשר כל אחד חווה עומס עצום ואינו יודע באילו דברים לטפל ומה קודם למה, נוח מאד כאשר זוכרים בראש את מספר הטלפון שחשוב לנו ומחייגים מיד באופן אוטומטי.

אידיאלי לבעלי עסקים

מי שהוא בעל עסק בתחום בו יש צורך רב בעת משבר כמו רשת שיווק גדולה, סופרמרקט או רשת פארם, החיוג המהיר יוצר חיים קלים מאד. הלקוחות אינם צריכים לחפש בנייד את מספר הטלפון של בית העסק ואיך בדיוק רשמו אותו, הם בקלילות מחייגים את המספר הקליט ומגיעים לגורם הרלוונטי.

זהו פתרון מצוין אשר מוסיף הרבה מאד מכירות לבית עסק, דבר אשר מוביל לרווחים ולהעצמה של העסק.

כאשר מעלים קמפיין שיווקי שהוא אפקטיבי גם ברגעי משבר לאור התחום שבו הוא עוסק, הלקוחות אשר נחשפים למספר מקוצר של כוכבית פלוס מחייגים ישר ופועלים בנידון. לעומת זאת אם קיים בפרסום מספר טלפון ארוך, צריך להסתכל, לבדוק, לזכור, כל הטרחה סביב שיחת הטלפון הופכת למסורבלת והרבה פחות נוחה וקלילה.

יתרונות של כוכבית פלוס

הלקוח מתקשר לכוכבית פלוס כי זה נגיש לו, הוא לא מודע לכל ההשלכות של שיחה זו על המשרד האחורי אשר כולל חיבור מרכזיה למספר כוכבית עם משלוח הודעות, חיבור לממשקים, דוחות למייל ודוחות נוספים. בעלי העסקים מודעים לכל היתרונות הללו ולכן הם נעזרים בכל היתרונות הללו כדי להעניק שירות הרבה יותר אפקטיבי.

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף ברשתות החברתיות

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

השאירו תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

מתנות לאשה

3 מתנות שכל אישה תשמח לקבל

בשנים האחרונות רכישת מתנות לנשים הפכה למשימה לא פשוטה בכלל, ולו בשל היצע המתנות הרחב. בין אם מבקשים לקנות מתנה לחג, ובין אם זו מתנה

קרא עוד »
סיכונים בהשתלת שיער

סיכונים בהשתלת שיער

כל טיפול רפואי, נושא בתוכו יתרונות אך גם סיכונים. אין זה אומר שהסיכונים בהכרח יתממשו ואכן יובילו לבעיות, אך לפני שאנחנו נכנסים לטיפול כזה או

קרא עוד »
ייפוי כוח מתמשך

ייפוי כוח מתמשך

היום כל אדם בגיר (מעל גיל 18) רשאי לערוך לעצמו ייפוי כוח מתמשך. מדובר על מסמך משפטי שחייב להיחתם בנוכחותו של עורך דין שמתמחה בתחום,

קרא עוד »