איך אפשר להשיג מימון עבור סרטון תדמית לעמותה?

המציאות כיום מעמידה כל עמותה, ארגון ומוסד מול צורך ליצור תדמית חיובית בעיני הציבור. ולכן יש למצוא את הדרך לעשות זאת ביעילות רבה. אחת הדרכים המובילות והיעילות ביותר היא הפקת סרטון תדמיתי עם Blue Monkeys. סרט תדמיתי הוא סרט שנועד לספר על הפעילות ולבטא את העקרונות ואת אופי הארגון או העמותה. לא פעם עומדים מנהלי עמותה מול צורך להפיק סרט תדמית אבל העלויות הגבוהות מגבילות ומונעות מהם את הצעד החשוב הזה.

כמה זה עולה?

אכן, הפקת סרטון תדמית זה סיפור יקר מאוד. מה גם שמדובר על צעד בעל משמעות רבה שאנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו לחסוך בעלויות שלו ולוותר על האיכות. מסיבה זו חשוב מאוד לזכור – הפקה טובה עולה הרבה כסף. ולא יהיה נכון לפעול בצורה לא מקצועית ולהפיק תוצר בינוני. ככלות הכול מדובר על התדמית שלכם.

מימון להפקה עבור עמותה – מנין?

עמותות רבות מגלות כי הצעד הבא שלהם הוא הפקת סרטון תדמית. סרטון כזה יציג את הפעילות שלהם מול קהל צופים ויחשוף אותם לעשייה הרבה. הסרטון יגדיל את הפעילות, יזרים הכנסות ויגביר את הפניות לעמותה. אבל אין להם את הכסף להשקיע בעניין זה! שוב לזכור כי עמותה יכולה למצוא פתרון לבעיה זו בכמה דרכים.

  • פניה לקרנות פילנתרופיות – הדרך הראשונה היא השגת מימון באמצעות פניה אל קרן פילנתרופית. חשוב כמובן לאתר קרן שתחום הפעילות של העמותה יעניין אותה והיא תרים את תרומתה הנדיבה.
  • פניה לתורם פרטי – ניתן למצוא תרום פרטי שתחום הפעילות של העמותה שלכם נגע ללבו. תורם פרטי בעל אמצעים יוכל לממן את ההפקה ולקדם כך את פעילות העמותה.
  • מימון המונים – כיום רווחת שיטת מימון ההמונים. מדובר על מימון שמתבצע בקמפיין גיוס באמצעות פלטפורמות שנועדו למטרה זו. המימון יתבצע באמצעות פניה אל ציבור שמתעניין בפעילות העמותה, כאשר כל אחד ירים את תרומתו פרוטה לפרוטה תצטרף והסך הכללי יוכל לכסות את העלויות של הפקת הסרטון.

פעילות העמותה שלכם תגדל ותתרחב לאחר הפצת הסרטון. זה צעד חשוב ובעל משמעות רבה!

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף ברשתות החברתיות

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

השאירו תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

שירותי סליקה לעסקים קטנים

שירותי סליקה לעסקים קטנים

כל עסק קטן חייב להתחבר לשירותי סליקה, כדי שתהיה לו האפשרות לקבל תשלומים באמצעות מגוון כרטיסי האשראי הקיימים בישראל. מבין האפשרויות השונות הקיימות בתחום הסליקה,

קרא עוד »
פתרונות סליקת אשראי לעסקים

פתרונות סליקת אשראי לעסקים

פתרונות סליקת אשראי לעסקים מעניקים להם את כל המעטפת לה הם זקוקים, כדי לענות על צורך של כל לקוח. פתרונות סליקת אשראי לעסקים  פתרונות סליקה

קרא עוד »