חושב שאתה עלול להסתבך? קבל עצה טובה מעורך דין פלילי עכשיו

לעיתים במהלך החיים אנשים נתקלים במקרים בהם הם נחשדים בעבירות פליליות או עלולים להיות חשודים. לעיתים אין בידנו מידע האם פעולה מסוימת נחשבת לעבירה פלילית או שמא זה על גבול החוקי. אין תפקידו של העורך דין הפלילי רק לסייע לנאשמים תחת קורת בית המשפט אלא יש בידיהם לסייע במגוון סיטואציות נוספות. אפרט במאמר זה על שני מקרים בהם מומלץ להיוועץ עם עו"ד פלילי 7law בהקדם האפשרי על מנת למנוע הגעה עתידית לבית המשפט.

הזמנה לסור לתחנת המשטרה

פעמים רבות מקבלים אנשים מכתב בדואר מהמשטרה ועליו הכיתוב "הזמנה לסור למשטרה לצורך בירור". במידה ותתקשרו למספר הטלפון המופיע על המכתב תיתקלו בשוטר שלרוב איננו מספק פרטים לגבי מהות הבירור והוא ינסה להסביר שמדובר רק בשיחה פשוטה. לעיתים אכן מדובר בשיחה עם חוקר משטרתי לצורך בירור לגבי אירועים שאולי הייתם נוכחים בהם אך פעמים רבות משתמשת המשטרה בשיטה זו לצורך הזמנת חשודים לחקירה מבלי ליידע אותם בפשר החקירה והחשדות נגדם על מנת שלא יוכלו להתכונן. על ידי פניה לייעוץ עם עורך דין המומחה בפלילים בעת קבלת מכתב זה תוכלו לקבל תדרוך כיצד להתנהל בחקירה אם תתקיים, כיצד להתנהל בבירור על מנת לא להפליל את עצמכם ובנוסף, תוכלו לקבל חוות דעת מקצועית האם כדאי לכם להגיע לתחנת המשטרה לצורך בירור משום שלא תמיד יש חובה לכך.

בעת חקירה

פעמים רבות מגיעים אנשים לחקירה הישר מפעילויותיהם היום יומיות. זה יכול להיות בגלל שהייתם במקום הלא נכון ובזמן הלא נכון למשל עם אנשים שביצעו עבירה ברכב בו הייתם נוכחים או שהייתם נוכחים בעת ביצוע עבירה פלילית שלא היה לכם קשר ממשי אליה. בתחילת החקירה תקבלו הזדמנות לשוחח עם עורך דין מטעמכם אך פרט חשוב שנוסף להגיד הוא שבכל שלב בחקירה יש לכם הזכות המלאה לבקש לעצור את החקירה עד להגעת עורך דין מטעמכם. במידה ועורך הדין יוכל להגיע בזמן סביר תוכלו לקבל ממנו תדרוך ועצה כיצד להתנהל בחקירה.

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף ברשתות החברתיות

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

השאירו תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

שירותי סליקה לעסקים קטנים

שירותי סליקה לעסקים קטנים

כל עסק קטן חייב להתחבר לשירותי סליקה, כדי שתהיה לו האפשרות לקבל תשלומים באמצעות מגוון כרטיסי האשראי הקיימים בישראל. מבין האפשרויות השונות הקיימות בתחום הסליקה,

קרא עוד »
פתרונות סליקת אשראי לעסקים

פתרונות סליקת אשראי לעסקים

פתרונות סליקת אשראי לעסקים מעניקים להם את כל המעטפת לה הם זקוקים, כדי לענות על צורך של כל לקוח. פתרונות סליקת אשראי לעסקים  פתרונות סליקה

קרא עוד »