הכירו את HOTNET

אין ספק כי התחרות בשוק התקשורת רק הולכת וגוברת, דבר שכמובן מוביל להצטרפות של חברות חדשות לשוק ויציאה במבצעים משתלמים עבור הלקוחות. אחד התחומים שהושפע במיוחד מהתחרות, הינו שוק האינטרנט. אם בעבר היה ניתן למצוא רק שתי חברות מרכזיות ששלטו בשוק ביד רמה, הרי שהיום ניתן למצוא מגוון רחב של חברות המתחרות על ליבם של הלקוחות. חברת HOTNET הינה חברת בת של הוט, המספקת שירותי תשתית וספק במחירים זולים ומשתלמים במיוחד. החברה מעניקה לכל לקוח את היכולת להתעסק עם חברה אחת בלבד, ללא שום צורך להתקשר פעם לספק ופעם לתשתית, כאשר קיימת בעיה טכנית. חשוב להדגיש כי התשתית ניתנת מטעם חברת הוט ואילו הספק הינו חברת הוט נט.

HOTNET – כדאי להכיר!

כאמור, התחרות הרבה בשוק האינטרנט הובילה ללא מעט שינויים מבורכים עבור הלקוחות. חברת הוט נט למשל, מספקת חבילות אינטרנט שונות שיכולות להתאים לכל צורך ולכל תקציב. החבילה הזולה ביותר למשל, עולה בסך הכול 59 ₪ למשך שלושת החודשים הראשונים, ולאחר מכן המחיר עולה ל- 79 ₪ עד סוף השנה הראשונה. מהשנה השנייה ואילך, המחיר יעמוד על 89 ₪. החבילה כוללת אינטרנט במהירות הורדה של 100 מגה, התקנה במחיר של 29.9 ₪ וראוטר במחיר של 11.9 ₪ כל חודש. כמו כן, ניתן לבחור גם בחבילות יקרות יותר, המספקות אינטרנט מהיר יותר של 200 או 500 מגה.

לסיכום, חברת HOTNET הינה חברה חדשה יחסית המספקת שירותי אינטרנט איכותי ומהיר. החברה מספקת מספר חבילות, המאפשרות לכל לקוח לבחור את מהירות האינטרנט הדרושה לו. כמובן שחשוב לקחת בחשבון את מקום המגורים שלכם, היות ולא תמיד ניתן לקבל את המהירות המקסימלית, לכן חשוב לבדוק זאת מראש.

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף ברשתות החברתיות

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

השאירו תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם