איך תחסכו בהוצאות על האופניים שלכם?

בשעה טובה רכשתם אופניים חדשים לכם או לילדכם, אך אופניים בדומה לרכב חדש, הזקוק לתחזוקה שוטפת. יש לדעת כי אי תחזוקה של האופניות עלולה לגרום לאסונות כמו פציעות או נפילות. האופניים זקוקים לתיקונים במיקרי הצורך לתחזוקה שוטפת, וכן תחזוקה זו עולה יקר  מאד, לעיתים כמחצית ממחיר האופניים. אם אתם חוששים מרכישת אופניים רק בשל עלויות התחזוקה הגבוהות, אז יש לנו הצעות שיפיגו את חששכם, הקליקו למידע נוסף. קבלו מספר הצעות לחיסכון בהוצאות על האופניים שלכם, כאשר תצליחו ליישם כללים אלו, תוכלו לרכוב בהנאה רבה על האופניים ללא כאב בכיס, אז איך תחסכו בהוצאות על האופניים שלכם?

כך תחסכו בהוצאות על האופניים שלכם

  • מודעות– הכלל הראשון והחשוב ביותר הוא מודעות. חשוב מאד, שתהיו מודעים לכך שאתם צריכים לתקן את האופניים במקרה שקיים צורך בתחזוקה. אם אתם מרגישים, לדוגמא, שיש לכם בעיה כלשהיא בבלמים, אל תמתינו למצב שבו הבלמים לא יעבדו כלל, מפני שזהו מצב מסוכן ביותר, העלול להסתיים בפציעות. ברגע שאתם מרגישים, כי חלק מהאופניים מתחיל להתקלקל, עליכם לגשת בדחיפות אל חנות האופניים ולתקנו.
  • בקרו בחנות האופניים כמו אולבייק אחת למספר חודשים – בקשו ממוכר האופניים שלכם, שיבדוק היטב את האופניים, בדיקת חלקים כמו כידון, גלגלים, בלמים וכדומה, יאפשרו לכם לגלות בעיות לפני שהן צצות ולטפל בהתאם.
  • אל תשאירו את האופניים בגשם- חשוב מאד לא להשאיר אופניים בגשם הרטיבות עלולה ליצור באופניים חלודה. דבר זה יגרום לאופניים לא לעבוד בצורה התקינה, שבה הם היו עובדים עד כה, לכן אם אתם מניחים את האופניים בחוץ דאגו לכסות אותם בכיסוי נגד מים.
  • חזקו בלמים והחליפו רפידות– הבלמים הם אחד מהחלקים החשובים באופניים, לכן יש לוודא כי הבלמים יהיו מחוזקים כראוי, כמו כן הקפידו להחליף רפידות לעיתים קרובות.
  • השרשרת– הקפידו על תחזוקה נכונה של השרשרת ההתאמה לסוג האופניים, ובעיקר שהיא חזקה מאד ואינה רפויה.

חשוב מאד לומר שאם תקפידו על כללים אלו, כלומר לחסוך על הוצאות תחזוקת האופניים, תוכלו להשתמש בהם לאורך שנים ארוכות.

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף ברשתות החברתיות

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

השאירו תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם