איך לבחור גרביים לנשים?

כל אישה אוהבת לגרוב סוג אחר של גרביים; בצבעים שונים, באורך שונה ובדוגמאות שהיא אוהבת כמו גרביים עם צורות ודמויות. על כן, כאשר בוחרים גרביים לנשים חשוב לקחת בחשבון גם את ההעדפה האישית בעניין, אך לא רק. חשוב מאוד להבין את ההבדלים בין סוגי הגרביים וכן לבחור בגרב איכותית ובמידה המתאימה לרגל.

כל סוגי הגרביים לנשים

בתחום גרבי הנשים קיימים סוגים רבים של גרביים בגדלים שונים, בדוגמאות שונות ומבדים שונים. הגרביים הנפוצות ביותר הן גרבי לייקרה, אלה שמגיעות בצבעי רגל וכן במגוון צבעים נוספים. אלה גרביים שמגיעו באורכים שונים – אורך ברך, אורך ירך וכן בצורת גרביונים. כמו כן, יש את גרבי הכותנה שהן בדרך כלל מגיעות באורכים מהברך ומטה – ברכונים, גרביים קרסוליות וגרביים עד אמצע הרגל.

מידות גרביים – איך יודעים?

כמו בכל פרטי הלבוש יש גם בגרביים מידות שונות שמיועדות לוודא התאמה ללובשת. מידות הגרביים אינן מסומנות כמו מידות הבגדים או מידות הנעליים מכיוון שמדובר בדרך כלל במוצר גמיש וכל מידה יכולה להתאים גם לבעלת רגל גדולה יותר או קטנה יותר. מידות הגרביים מסומנות לפי מידות נעליים, אך הן בעלות טווח של מספר מידות לכאן ולכאן. כך למשל תוכלי לראות גרב שמסומנת במספרים 31-36, וכך תדעי שהיא מתאימה למי שנועלת נעליים בטווח שבין מידה 31 למידה 36.

גרביים איכותיות לשימוש ארוך טווח

גרביים לנשים הם מוצר שלא מחזיק הרבה זמן בשל סוג החומר ממנו הם מיוצרים. אבל, בהחלט יש גרביים שמיוצרות מחומרים איכותיים יותר אשר מחזיקות מעמד וניתנות לשימוש חוזר וארוך טווח. אומנם הגרביים האיכותיות יותר עולות יותר כסף, אך עדיין זה משתלם בחישוב עתידי מכיוון שלא יצטרכו לקנות כל יומיים גרביים חדשות.

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף ברשתות החברתיות

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

השאירו תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

הסכם גירושין – מה זה אומר

אין זוג שנכנס לברית הנישואין מתוך תוכנית ורצון לפרק את החבילה בשלב כלשהו. לרוב מדובר ברצון עז ומשותף בין הצדדים להקים יחד את ביתם ולחיות

קרא עוד »