בעקבות הביטוח האבוד

מה אתם עושים כשאתם חוזרים מהקניות ברשת המזון הגדולה עמוסים במצרכים, עוברים על החשבון ומגלים שחייבו אתכם פעמיים על אבקת הכביסה? אולי אתם מתקשרים לשירות לקוחות בזעם או קופצים שוב לרכב כדי להגיע כמה שיותר מהר למנהלת הסניף ולסגור אתה את החשבון. איש מאתנו אינו אוהב לשלם פעמיים על אותו השירות, אך רובנו עושים זאת כשאנו חותמים על פוליסות ביטוח. אם אתם מעוניינים להימנע מהמצב, חשוב לבצע איתור ביטוחים מקצועי.

ביטוח כפול – מדוע זה קורה?

גם אם אתם דואגים לעקוב אחר חשבון הבנק שלכם, איש מאתנו אינו מחוסן מפני טעויות אנוש. כפל ביטוחים אינו נדיר והוא יכול לקרות מכמה סיבות:

  • לא זוכרים איזה ביטוח יש לכם – אם אינכם מבינים גדולים בביטוחים ואתם מסתמכים על סוכן הביטוח שלכם, סביר להניח שלא הצלחתם לזכור אם בפעם האחרונה חתמתם על ביטוח חיים או בריאות. ייתכן שכעת, כשחברה חדשה מתקשרת אליכם כדי לעשות אצלה ביטוח משתלם במיוחד, אתם עלולים לחתום בשנית על ביטוח חיים.
  • ביטוחים במקומות שונים – ייתכן שיש לכם ביטוח קבוצתי במקום העבודה שלכם וכי אתם משלמים עליו מדי חודש בחודשו מהמשכורת שלכם. העניין הוא שמבלי לדעת זאת אתם עלולים להתפתות ולהסכים לביטוח פרטי. וכך ייווצר מצב שבו יש לכם שני ביטוחים.
  • "מלבישים" עליכם ביטוח – ישנם מקרים שבהם סוכנויות הביטוח מנצלות את חוסר הידע שלכם על מנת להצמיד לכם ביטוח שאינכם צריכים. לדוגמה, אם אתם מתקשרים לחברת ביטוח על מנת לעשות ביטוח לחו"ל, נציג החברה עשוי לצרף לכם ביטוח נוסף שכבר קיים אצלכם.

ביטוחים בשלל סוגים

איתור ביטוחים יכול להיות מבצע מורכב בעקבות סוגי הביטוחים השונים הקיימים היום. כך למשל, לצד הביטוחים המוכרים, ישנו ביטוח הנקרא "ביטוח למקרה מוות". ביטוח זה מעניק לשאריו של הנפטר סכומי כסף מסוימים. ביטוחים נוספים שכדאי להכיר הם ביטוח מקיף לדירה וביטוח לבית העסק. ביטוחים אלה מכסים את הנזקים שעלולים להיגרם לרכוש במהלך אירועים חריגים כמו שריפה או הצפה.

אם גם אתם רוצים להימנע מכפל ביטוחים, פנו עכשיו לחברת מניב כדי לבצע איתור ביטוחים ולחסוך בכסף.

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף ברשתות החברתיות

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

השאירו תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

איך מעריכים שווי דירה

לצורך הערכת שווי דירה או בכלל, כל דבר נדל"ני כזה או אחר, שמאי מקרקעין הוא זה שיעשה עבורכם את העבודה הזו. שמאי טוב יידע להבחין

קרא עוד »