הידעתם שתוכלו לקבל החזר מס 6 שנים אחורה?

לפעמים זה נדמה כי המדינה שכחה את תפקידה שהוא לשרת את האזרח ונוח לה שהאזרח נותר ללא ידע וללא הבנה מה הן הזכויות שלו. ניתן לראות זאת בהקשר של ניצולי השואה אשר רבים מהם לא מקבלים את הקצבאות להם הם זכאים והמדינה במקום לפעול בנושא זה שותקת ומעדיפה לא ליידע את הניצולים שמגיע להם. העניין הוא שהמקרה של ניצולי השואה הוא ממש לא יחיד ויש עוד עשרות רבות של מקרים בהם המדינה לא פועלת בכדי ליידע את האזרחים על הזכויות שמגיעות להם. על רקע זה לא רבים מודעים לכך אך אפשר לקבל החזר מס 6 שנים אחורה וזה אומר כי אתם יכולים לקבל אלפי ואפילו עשרות אלפי שקלים המגיעים לכם וזהו משהו שכל אזרח צריך להכיר ולקחת בחשבון אם הוא רוצה לקבל כסף מהמדינה.

מדוע לא כדאי לי להגיש החזר מס באופן עצמאי?

אך עליכם להבין כי ההתנהלות מול רשות המיסים היא הכל חוץ מפשוטה. לא נייחס כוונות זדון לרשות המיסים אך אי אפשר להתעלם מן העובדה כי זה נראה לפעמים שהיא עושה הכול בכדי להבטיח כי האזרחים לא יקבלו את ההחזר שלהם. אז איך מגישים בקשה להחזר מס בכל זאת? על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי אם אתם רוצים לקבל את ההחזר ולא לסיים בסוף שאתם צריכים לשלם כסף למס הכנסה אנחנו מציעים לכם לפנות אל מנהל חשבונות אשר יסייע לכם בנושא. ברגע שתפנו אל מנהל כזה הוא יסייע לכם בצורה הרבה יותר טובה והוא יבטיח כי תקבלו את הכסף שמגיע לכם ועל כך אתם צריכים לחשוב.

האם זה משנה אל איזה מנהל חשבונות אני פונה בשביל החזרי המס?

אם אתם מחליטים לפנות אל מנהל חשבונות כדאי לכם לקחת בחשבון כי הוא צריך להיות מומחה בתחום של החזרי מס (ראו כאן http://www.taxfinance.co.il) וכדאי לכם להבטיח כי יש לו הרבה ניסיון בתחום הזה וזאת בכדי להבטיח כי תמצו את הזכויות שלכם ותקבלו את כל הכספים שמגיעים לכם ולא שקל אחד פחות ועל כן הבחירה במנהל החשבונות היא חשובה ביותר.

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף ברשתות החברתיות

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

השאירו תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם