סדנאות פיתוח מנהלים – מה הן מפתחות בדיוק?

לאורך כל שנות העבודה בשוק, צוברים עובדים ברמות מקצועיות שונות, יכולות וכלים אשר משרתים אותם ברמה היום יומית והופכים אותם למוצלחים יותר. יחד עם זאת, כדי להעמיק את הידע המקצועי והניהולי, חברות רבות משקיעות משאבים בהפקת סדנאות פיתוח מנהלים, לדרגות השונות בארגון. אלו הן סדנאות מעשירות ויישומיות, אותן ניתן לתרגם לכדי פעולות בשטח שישנו את התקשורת בין עובדים למנהלים בבית העסק שלכם.

שלושה כלים שכל מנהל רוצה ליישם במשרד

כאשר אתם בורחים לשלוח את דרגי הניהול בחברה שלכם לסדנה מקצועית לפיתוח מנהלים, אתם רוצים להבטיח שהוא חוזר למשרד כשבידיו כלים כמו:

  1. ניהול זמנים – יכולת התכנון הן ברמה היומית והן מתוך הסתכלות לטווח הארוך, של משימות ומטרות, היא חיונית לניהול אפקטיבי. מנהל טוב הוא מנהל שיכול לבצע תיעדוף משימות ולא להתעסק בכיבוי שריפות וטיפול בבעיות מיידיות.
  2. האצלת סמכויות – כדי לחלק באופן שווה את המשימות בין כל אנשי הצוות בחברה, על המנהל לבנות מארג שלם של האצלת סמכויות לדרגות השונות. כך, ניתן לקדם את המטרות המרכזיות, מבלי להעמיס על מחלקה או אדם בודד יתר על המידה ולפגוע בתוצר לטווח הארוך.
  3. תקשורת אפקטיבית – כל מערכת יחסים, ובוודאי בעולם העסקי, דורשת תקשורת חיובית ומיטיבה, כדי להביא להצלחות מיוחלות.

המיקום המושלם לסדנה המושלמת

כדי לאפשר למנהלים השונים בחברה שלכם להעשיר את עולמות התוכן שלהם, לקבל כלים ולשפר את הפעילות היום יומית, אתם רוצים ליצור סדנאות במיקומים נוחים ומושלמים. ולכן, חשוב לבחור בקפידה את המרכז העסקי בו תתקיים הסדנה. למשל, באווירה רגועה ושקטה במתחמים ייעודיים לפגישות עסקיות, שם עומדים לרשותכם כל הכלים הנדרשים לאירוע כזה.

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף ברשתות החברתיות

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

השאירו תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם