סדנאות פיתוח מנהלים – מה הן מפתחות בדיוק?

לאורך כל שנות העבודה בשוק, צוברים עובדים ברמות מקצועיות שונות, יכולות וכלים אשר משרתים אותם ברמה היום יומית והופכים אותם למוצלחים יותר. יחד עם זאת, כדי להעמיק את הידע המקצועי והניהולי, חברות רבות משקיעות משאבים בהפקת סדנאות פיתוח מנהלים, לדרגות השונות בארגון. אלו הן סדנאות מעשירות ויישומיות, אותן ניתן לתרגם לכדי פעולות בשטח שישנו את התקשורת בין עובדים למנהלים בבית העסק שלכם.

שלושה כלים שכל מנהל רוצה ליישם במשרד

כאשר אתם בורחים לשלוח את דרגי הניהול בחברה שלכם לסדנה מקצועית לפיתוח מנהלים, אתם רוצים להבטיח שהוא חוזר למשרד כשבידיו כלים כמו:

  1. ניהול זמנים – יכולת התכנון הן ברמה היומית והן מתוך הסתכלות לטווח הארוך, של משימות ומטרות, היא חיונית לניהול אפקטיבי. מנהל טוב הוא מנהל שיכול לבצע תיעדוף משימות ולא להתעסק בכיבוי שריפות וטיפול בבעיות מיידיות.
  2. האצלת סמכויות – כדי לחלק באופן שווה את המשימות בין כל אנשי הצוות בחברה, על המנהל לבנות מארג שלם של האצלת סמכויות לדרגות השונות. כך, ניתן לקדם את המטרות המרכזיות, מבלי להעמיס על מחלקה או אדם בודד יתר על המידה ולפגוע בתוצר לטווח הארוך.
  3. תקשורת אפקטיבית – כל מערכת יחסים, ובוודאי בעולם העסקי, דורשת תקשורת חיובית ומיטיבה, כדי להביא להצלחות מיוחלות.

המיקום המושלם לסדנה המושלמת

כדי לאפשר למנהלים השונים בחברה שלכם להעשיר את עולמות התוכן שלהם, לקבל כלים ולשפר את הפעילות היום יומית, אתם רוצים ליצור סדנאות במיקומים נוחים ומושלמים. ולכן, חשוב לבחור בקפידה את המרכז העסקי בו תתקיים הסדנה. למשל, באווירה רגועה ושקטה במתחמים ייעודיים לפגישות עסקיות, שם עומדים לרשותכם כל הכלים הנדרשים לאירוע כזה.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
נוטריון לספרדית – לאיזה צורך?
בשנים האחרונות מתקיימת עליה גדולה בבקשת דרכון זר על ידי תושבים ישראליים למדינות ששייכות לאיחוד...
קרא עוד »
מרץ 26, 2020
מה לשקול לפני בחירת מקלחון
בחירת המקלחון המתאים יכולה לשפר משמעותית את שגרת היומיום שלכם ולתרום ליעילות הכללית ולהנאה מחדר...
קרא עוד »
מאי 21, 2024
נדל"ן באמריקה: המדריך שיהפוך אתכם מתיירים למשקיעים
חולמים על דירה במנהטן? וילה בפלורידה? או סתם רוצים להשקיע בנדל"ן באמריקה? מעולה! אבל רגע לפני שאתם...
קרא עוד »
יול 10, 2024