משרד האוצר הר הביטוח – מה אתם צריכים לדעת

בוודאי נתקלתם בשנים האחרונות בפרסומות המספרות לכם כי יכול להיות וישנו כסף המחכה לכם בהר הכסף, כך הוא נקרא. לא, אין מדובר בצ'ופר או מתנה לכבוד החג, אלא בכסף שלכם, שהתחלתם לחסוך פעם באיזה שהיא נקודת זמן בחברת ביטוח שאינכם זוכרים אפילו את שמה, ושכחתם מקיומה. כעת מכריז משרד האוצר על השבת אותם כספים לבעליהם. ומכאן משרד האוצר הר הביטוח- מה אתם צרכים לדעת, למעשה מנחה אתכם צעד אחר צעד מה עליכם לעשות בכדי לגלות האם ישנם ביטוחים בהם אתם רשומים וכספיכם מצוי שם באותם חברות ביטוח.

הר הביטוח- מה צריך לעשות

הר הביטוח זהו למעשה מיזם של משרד האוצר, המאפשר לכם האזרחים לגלות באילו חברות ביטוח השקעתם פעם את כספיכם, וכעת מאפשר לכם באמצעות מיזם זה של משרד האוצר הר הביטוח להשיב גם את כספיכם המושקעים באותן חברות ביטוח. מה צריך לדעת לעשות:

  • ישנם חברות המאפשרות לכם האזרחים לגלות בעזרתן היכן אם בכלל מצוי הכסף שלכם ובאילו חברות ביטוח. שרות זה ניתן בחינם, אך אם ברצונכם לערוך בדיקה מעמיקה יותר, השרות כרוך בתשלום
  • רשות שוק ההון הקימה אתר חינמי המאפשר לכם לערוך בדיקה באילו חברות ביטוח מצויים הכספים שלכם. 
  • כאשר אתם עושים סדר בכל הביטוחים שלכם בעזרת מיזם זה של משרד האוצר של הר הביטוחים, אתם יודעים שאינכם משלמים כפל ביטוחים
  • אם ברצונכם להצטרף לביטוח חדש, התהליך יהיה מהיר יותר בזכות טופס העבר הביטוחי שלכם שיעבור בצורה מאובטחת אל חברת הביטוח הנוכחית שלכם

סיכום דבר

הר הביטוח הינו מיזם של משרד האוצר שלמעשה עוזר לכם לעשות סדר בכל הביטוחים שלכם, כך שתוכלו לגלות היכן מונחים הכספים שלכם אותם תוכלו למשוך מחברות הביטוח, וכן מניעת תשלום על כפל ביטוחים. אם ברצונכם להצטרף לביטוח חדש, תוכלו לעדות זאת בקלות באמצעות טופס ביטוח העבר שלכם, ואלו הם רק חלק מן היתרונות הקיימים במיזם של משרד האוצר הר הביטוח. לפרטים נוספים תוכלו להיעזר באותם אתרים ו/או סוכנות ביטוח נותני שרות בנושא זה לגילוי הר הביטוח שלכם.

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף ברשתות החברתיות

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

השאירו תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

תליית שלטים על בניינים

תליית שלטים הם חלק חשוב לכל מפרסם. הם עוזרים למשוך לקוחות ולקרב אותם לבניין. זוהי דרך פשוטה ויעילה ליצור לידים להרשמה ולהשיג חשיפה ולקוחות.  

קרא עוד »

על יעוץ עסקי ועסקים

ייעוץ עסקי הוא תחום עבודה פופולרי מאוד. זהו אחד המגזרים הצומחים ביותר במשק והוא צפוי להמשיך לצמוח גם כן. במאמר זה, נדון כיצד עסקים יכולים

קרא עוד »

אינסטלטור בירושלים

אינסטלטורים הם חלק חשוב מאוד בחברה. הם אחראים על תיקון הצנרת של בתים ומבנים אחרים. הם גם עושים משימות רבות אחרות הדורשות את המומחיות שלהם..

קרא עוד »