מתנות לפסח לעובדים – תקדימו ותקנו עכשיו

אנחנו אומנם נמצאים לפני חג חנוכה, אך במקומות עבודה רבים כבר מתחילים לחפש אילו מתנות לקנות לעובדים שלהם בפסח. כידוע, קיימים שני חגים בהם נהוג לרכוש מתנות לעובדים. ראש השנה ופסח. יש מקומות שמספקים מתנות בשני החגים ויש כאלה שבוחרים חג אחד מביניהם, ואז הם מספקים מתנה לעובדים שלהם. 

הרבה מקומות בוחרים לספק מתנה בפסח, גם בגלל המשמעות של החג, ראו דוגמא בלינק, והן בגלל העובדה שמדובר בחג ייחודי, שונה, בו גם נהוג לארח אנשים, גם נהוג לנקות את הבית בצורה מיוחדת, ונהוג לבצע עוד שורה של דברים, ועל כן מתנה לעובדים יכולה להתאים בחג זה. 

מקומות עבודה רבים בוחרים לרכוש מתנות לעובדים כבר בשלב זה של השנה, בין היתר בגלל שכך הם יכולים למצוא מקומות שיספקו להם מתנות ייחודיות, מקוריות, כך הם גם יכולים להזמין מראש ולא להיות לחוצים לגבי המועד בו הם יספקו לעובדים את המתנות השונות. יתרה מזו, מבחינה כלכלית, זה מאפשר להם לחסוך לא מעט הוצאות. ככה זה הרבה יותר פשוט ונוח. 

אילו מתנות ניתן לקנות לעובדים בפסח

מן הסתם, המתנה הכי סטנדרטית הם תווי קנייה או כרטיס מתנה לחנות כזו או אחרת. היתרון הוא, שכך העובדים מחליטים כיצד לנצל זאת, כיצד להשתמש בכסף שעומד לרשותם דרך התווים או הכרטיס. החיסרון, מדובר במתנה לא מקורית ולא ייחודית, לא אישית. 

סוג מתנה אחר שיכול להתאים לעובדים שלנו קראו בהרחבה כאן https://www.thegift.co.il/he/holidays-gift-in-baskets הוא, מוצרים שונים לבית בכלל ולמטבח בפרט. זו מתנה שיכולה להיות שימושית לאורך כל השנה, ובפרט לחג. למשל, אלה יכולים להיות מוצרים שונים שיכולים לשמש את העובדים כשהם מארחים את בני המשפחה שלהם או חברים במהלך החג. היתרון של מתנה זו, היא יכולה להחזיק מעמד שנים רבות. בהנחה כמובן ומדובר במתנה איכותית. צ

עוד סוג של מתנה, אלה בקבוקי יין, אריזות של ממתקים, ודברים אחרים שניתן להשתמש בהם, למשך תקופה מוגבלת, אך עם זאת, זו מתנה מאוד אישית, וכזו שיכולה לעלות לא מעט כסף עבור המעסיקים.

 

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף ברשתות החברתיות

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

השאירו תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם