הדפסה על שקיות אלבד

דרכי השיווק החדשים, נראים כאילו משכיחים את אלו מהעבר הלא רחוק אבל כשמתבוננים על תוצאות השיווק הישנות יותר כמו הדפסה על שקיות אלבד וחלוקת פליירים, נראה שזו עדיין תוכנית השיווק המצליחה ביותר.

הדפסה על שקיות אלבד |

שקיות הקניות שכולנו משתמשים בהם ביום יום, עושות עבודה רבה יותר מכפי שניתן לשער. אנחנו לא מדברים על שקיות ריקות מתוכן אלה על אלה המעוצבות בתוכן השיווקי של החברה או בכל תוכן מקדם אחר. 

גם אם אתם משווקים את המוצרים שלכם באינטרנט כמו כולנו, עדיין, זו תהיה טעות לחשוב שהפרסום הישן על שקיות אלבד או באמצעות פליירים יצא מהעולם. התוצאות מראות בדיוק את ההיפך.

אבולוציית הפרסום |

במהלך השנים, עסקים רבים השקיעו בשלטי חוצות, פרסומות טלוויזיה ועוד כמה פריטי קידום מכירות כדי לבסס את המותג שלהם בתודעת הלקוחות שלהם. בנוסף, הם השקיעו במגוון פריטי קידום מכירות קטנים וגדולים מותאמים אישית כדי להבליט את המותג שלהם בקהל. 

למרות שלרבים מפריטי קידום מכירות אלו יש השפעה מסוימת על הצופים ועל המוח של הלקוח, שום דבר לא יכול להשתוות לעוצמת ההשפעה שנוצרה על ידי שקית ניילון מודפסת מותאמת אישית. 

יתרונות בהדפסה אישית |

שיווק קל משקל: כיצד תכונה זו מוסיפה ערך לעסק שלכם? למרות שכדאי לקנות שקיות קידום מכירות ידידותיות לסביבה, הן מוסיפות למשקל הכולל של הפריט המאוחסן. מצד שני, שקיות ניילון מודפסות בהתאמה אישית, יוסיפו משקל לשם המותג שלכם וכן גם קופסאות קרטון ממותגות.

שיווק לשימוש חוזר |

רוב שקיות הפלסטיק לקידום מכירות ניתנות לשימוש חוזר. הלקוחות שלכם ישמחו לעשות בהם שימוש חוזר מספר פעמים. זה יספק לכם מספר הזדמנויות להשפיע על מוחם של הלקוחות ועל לקוחות פוטנציאליים.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
קרן בלאקרוק, מה מטרותיה?
קרן בלאקרוק היא ארגון שהוקם במטרה לקדם את רווחתם של ילדים, נוער ומשפחות בקהילות מוחלשות. הקרן פועלת...
קרא עוד »
אפר 19, 2023
שמאי מקרקעין בירושלים מומלץ
אין ספק כי מעבר דירה הוא מהלך מרגש אשר אנו מחכים לו לעיתים שנים רבות. זוהי בדיוק הסיבה שכדאי לעשות את...
קרא עוד »
מאי 01, 2021
ריהוט משרדי
בשונה מריהוט לנכס מגורים, ריהוט משרדי הוא תחום בו ישנם דגשים מקצועיים אחרים מהמוכרים לכם. אם בבית...
קרא עוד »
פבר 07, 2021