מניעת אסונות במוסדות חינוך באמצעות מוצרי בטיחות

מניעת אסונות במוסדות חינוך באמצעות מוצרי בטיחות

כל הורה רוצה להיות בטוח שכאשר הילד שלו נמצא בבית הספר הוא בטוח וכי אין כל סכנה אשר מאיימת עליו. אך האמת היא שפעמים רבות בתי הספר הם ממש לא מקומות בטוחים ולא פעם ולא פעמיים ילדים נפגעים שם וסובלים מבעיות בריאותיות קשות כתוצאה מכך ואף לעתים זה מסתיים במוות. זה יכול להיות חלון ללא סורגים שילד יפול ממנו, דלת שקופה שילד יתקל בה, שער כדורגל שלא מחובר לאדם ונופל ועוד אלף ואחד מקרים שיכולים להסתיים באסון. זו צריכה להיות האחריות של כל מורה, של כל סגן מנהל ושל כל מנהל לשמור על בטיחות הילדים וזהו משהו שאסור לקחת בו סיכונים. העניין הוא שפעמים רבות לאנשי חינוך אין את הידע המקצועי בכדי לדעת מה מסוכן ומה לא ועל כן אנחנו ממליצים לכם לפנות אל יועצי בטיחות אשר יסייעו לכם לקבל את ההחלטה הטובה ביותר.

מחפשים אחר יועצי בטיחות? וודאו כי יש להם ניסיון במוסדות חינוך

עליכם להבין כי יועצי בטיחות ייעצו לכם אילו מוצרי בטיחות לשים בבית הספר והיכן להשקיע את הכסף שלכם בכדי להבטיח כי הילדים שלכם לא יהיו בסכנה. אך עליכם גם לקחת בחשבון כי לא כל יועץ בטיחות יוכל לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר וזהו גם כן משהו שאתם צריכים לחשוב עליו. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי אם אתם מחפשים אחר יועץ הבטיחות הטוב ביותר אתם צריכים לוודא כי ליועץ יש ניסיון במוסדות חינוך. כך תבטיחו כי היועץ ימלא את התפקיד שלו בצורה מושלמת וזהו דבר משמעותי ביותר שאתם צריכים לקחת בחשבון.

האם העלות של יועץ בטיחות היא גבוהה?

כאשר אנחנו מדברים על יועץ בטיחות אנחנו חייבים לקחת בחשבון כי העלות של היועץ היא באופן יחסי מאוד נמוכה וכי המחיר שלו זה לא משהו שאתם צריכים להיות מוטרדים ממנו. אם אנחנו לוקחים בחשבון את היתרונות של היועץ אזי בכלל ברור כי שווה מאוד לשלם לו את המחיר הנמוך שהוא דורש.

מידע נוסף תוכלו למצוא בכתובת https://www.betihuty.co.il/

כתוב/כתבי תגובה