איפה אפשר לראות טבלת שכר מעודכנת לשנת 2019?

טבלאות שכר הינן כלי עצמתי שעומד לרשות אנשים המחפשים עבודה על מנת לדעת לכמה שכר הם יכולים לצפות, בעבור שכירים על מנת לדעת מהו השכר המוצע בחברות שונות וכמו כן גם בעבור אנשים שעומדים בפני בחירת תחום לימודים. מכינים טבלאות שכר חדשות כל הזמן ולכן חשוב למצוא טבלאות שכר אשר מעודכנות לזמן בו אתם מחפשים עבודה, כידוע, על ידי שיטות באינטרנט אפשר להגיע בטעות לטבלאות שכר שנוצרו לפני כמה שנים ואף יותר ואינן משקפות עוד את מצב השוק כפי שהוא היום. כידוע, השכר המשולם לעובדים עשוי להשתנות מעת לעת מגורמים שונים כמו היצע העובדים אל מול הביקוש ועוד. אז איפה אפשר לראות טבלת שכר מעודכנת לשנת 2019?

בדקו באתרי הדרושים

באתר הדרושים Alljobs ניתן למצוא טבלאות שכר מעודכנות. לאתר כזה יש יכולת גבוהה מאוד במדידת גובה השכר האמתי של המשרות השונות מסיבות רבות. ראשית יכול האתר לעשות שימוש בתנועה שבו על מנת לבצע סקרים נרחבים בין עובדים שכירים ושנית, מכיוון שמועלות לאתר זה הצעות עבודה מידי יום, הנתונים בדבר השכר המוצע במשק למקצועות השונים זורם באתרים מסוג זה באופן טבעי.

אמינותם של טבלאות השכר

טבלאות השכר לרוב יוצגו בצורה של טווחי שכר. הכוונה הינה שלרוב לא יוצג מצג של שכר קבוע כמו שנים עשר אלף שקל לחודש למתכנת אלא טווח שכר כמו 9-13 אלף שקל בחודש בעבור עובד בעל עד שנתיים ניסיון בתחום, 12-15 בעבור עובד בעל עד כחמש שנות ניסיון בתחום והשכר הממוצע לעובדים בתפקיד ניהולי בתחום. מכיוון שמדובר בנתונים המבוססים על סטטיסטיקה, תמיד ניתן למצוא מקומות בהם השכר גבוה או נמוך משמעותית מהמידע שהוצג בטבלה אך אין ספק שטבלאות אלו יכולות לשמש ככלי יעיל לצורך ביצוע תיאום ציפיות.

כמו כן מומלץ לעיין בטבלאות שכר מעודכנות לשנה הנוכחית תמיד טרם הגעה לראיון עבודה מפני שבראיונות אלו לא פעם מבקשים מהמועמדים להציג את ציפיות השכר שלהם. על מנת לא לחרוג מהנורמה וגם לא להוריד מהשכר שתוכלו לקבל, מומלץ לבצע את הבדיקות הנדרשות.

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף ברשתות החברתיות

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

השאירו תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם