למה סנדוויצ'ים לאירועים הם פתרון מושלם לכל אירוח

במהלך חיינו אנו עורכים ומשתתפים במספר רב של אירועים. אירועים יכולים להיות משפחתיים כמו חתונות, בר מצוות טקסי ברית מילה, ימי הולדת ועוד. אירועים אחרים הם חברתיים כמו מסיבות, אירועי חברה, הרמות כוסית וכו'. אירועים עסקיים כוללים כנסים, מצגות, הרצאות, ישיבות וכל מה שקשור בכך. הסנדוויצ'ים של סנדוויץ' בר אקספרס www.sandwichbar.co.il יכולים להתאים לכל אירוע והם פתרון מושלם בכל מצב. היתרון הגדול של הסנדוויצ'ים הוא שאפשר להכין אותם ממגוון גדול של לחמים ולבחור מילויים אשר מתאימים בכל הנסיבות. מגוון הלחמים כולל לחמים מקמח מלא, באגטים, ג'בטות, לחמניות וגם לחמניות ללא גלוטן.

מגוון האפשרויות מאפשר את התאמת הסנדוויצ'ים לכל אירוע ולכן צריך לזכור שבאירוע יש נוכחות של אנשים עם טעמים שונים ולכן חשוב להציע להם  סנדוויצ'ים מסוגים שונים, וזאת כדי שכולם ייצאו מרוצים. הצלחת האירוע תלויה גם בתפריט הקייטרינג ולכן חשוב להשקיע בו מחשבה מעמיקה. כך תוכלו למשל לבחור סנדוויצ'ים טעימים ובריאים עבור אירועים בגן או בבית הספר, טקסים וימי הולדת של ילדים. חשוב להרגיל אותם למזון בריא כבר מגיל צעיר וסנדוויצ'ים יעזרו לכם להשיג את המטרה הזו.

סנדוויצ'ים מתאימים כל שעות היום וזה היתרון הגדול שלהם. יש  סנדוויצ'ים עם תוספות בשריות וחלביות, הכל לפי הצורך הנקודתי. באירועים עסקיים מקובל להגיש סנדוויצ'ים עם בשרים ונקניקים כאשר הם מתרחשים בשעות הצהריים. לאירועים כאלה מתאימים גם  סנדוויצ'ים עם סלט ביצים או חביתה. לאירועים בבוקר יתאימו סנדוויצ'ים חלביים במילוי גבינות שונות כמו גבינה לבנה, צהובה או גבינת שמנת. סנדוויצ'ים מיועדים גם לארוחות במסגרת העבודה. עובדי החברה ישמחו לקבל מגשי סנדוויצ'ים והתחלק בהם במשרד. סנדוויצ'ים הינם מרעננים מזינים ומתאימים לכל ארוחה. אפשר להזמין אותם גם לאירועים קצרים כמו הפסקות בין ישיבות ואין ספק שהמגש יתרוקן במהירות. יתרון נוסף של סנדוויצ'ים הוא בריאותי כאשר סנדוויצ'ים ללא גלוטן יענו על הצורך של מי שרגיש לכך והם נחשבים גם לכאלה אשר מסייעים לשומרי משקל ולדיאטות. הזמנת סנדוויצ'ים כאלה תהפוך אותם לנגישים עבור מי שסובל מרגישות.

קראו גם:

המדריך השלם לארגון חגיגות בר מצווה

חגגתי חתונה על הים והיה מדהים

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף ברשתות החברתיות

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

השאירו תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

פתיחת עסק

פתיחת עסק

היום ניתן למצוא יותר ויותר אנשים שבוחרים לצאת לדרך עצמאית, על מנת לעזוב אחת ולתמיד את עולם השכירים. לא מעט אנשים מרגישים שהם כבר לא

קרא עוד »