מה עושה עורך דין לתאונות עבודה

עורך דין לתאונות עבודה

כשאנחנו צופים בסדרות טלוויזיה על עולם המשפט, מעט מאוד מהן מתייחסות לנושאים של תאונות עבודה. בדרך כלל ההתייחסות היא לרציחות, אלימות, גניבות ומקרים שמושכים יותר את תשומת לב הציבור. 

אך כפי שאנחנו יכולים להעריך, מקרים של תאונות עבודה הרבה יותר נגישים והרבה יותר חשובים לנו באופן אישי. לצערנו, אנחנו מתמודדים עם מקרים אלו באופן הרבה יותר שכיח מאשר עם המקרים שתיארנו קודם לכן. מכאן החשיבות הרבה להבין מה בדיוק עושה עורך דין לתאונות עבודה, איך הוא פועל וכיצד אנחנו יכולים להשתמש בשירותיו לצרכים שונים. 

עורך דין תאונות עבודה מייצג אותנו מול גורמים שונים, בין אם זה מול ביטוח לאומי, חברת הביטוח של המעסיק ובמקרים מסוימים גם מול המעסיק עצמו. זה תלוי בסוג התאונה ובאופי התביעה שאנחנו מבקשים להגיש. מטרתו היא לייצג את האינטרס שלנו ולהביא לידי כך שאנחנו נקבל את מה שמגיע לנו, על פי ראות עינינו.

כיצד פועל עורך דין לתאונות עבודה?

ראשית, הוא יגבה מאיתנו עדות למקרה ויאסוף את כל החומר שעומד לרשותנו, יבחן אותו ויחליט האם יש כאן קייס משפטי. ייתכן מאוד שהוא יציע לנו לא לעשות שום דבר, מאחר והסיכוי שאנחנו נצליח בהליך המשפטי הוא קטן מאוד, ייתכן מאוד שהוא גם יציע לנו להתפשר על מנת שלא נצטרך להתמודד עם הליך משפטי ארוך. 

שנית, הוא יגבה עדויות וראיות מגורמים אחרים אשר יכולים לשפוך אור על המקרה, וכן הוא ישתמש בחומרים קיימים, תקדימים, עדויות של עדי מומחים וגורמים אחרים שיכולים לעזור לנו במקרה. 

שלישית, הוא יפעל מול הצד השני, בין אם זה בשביל להגיע לפשרה, לנהל איתם משא ומתן שימנע הליך משפטי או לכל סיבה אחרת. 

בקרו באתר עורך דין תאונות עבודה מוביל https://www.hekman-law.co.il

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מחשבון חילוץ מעמ
מחשבון חילוץ מע"מ הוא כלי שעוזר לאנשים לחשב את סכום המע"מ שישולם על הרכישות שלהם. מחשבון חילוץ המע"מ...
קרא עוד »
יול 15, 2022
איך לענות על השאלה "מה ציפיות השכר שלך?"
רוצים לצלוח את ריאיון העבודה הראשון שלכם בצורה מעוררת כבוד? אנחנו מזמינים אתכם למאמר זה, בו תקבלו את...
קרא עוד »
אפר 09, 2021
המכירות בעסק עצרו? זה מה שאפשר לעשות
אחד הדברים החשובים בפעילותו של כל עסק הוא נושא המכירות. בעסקים קטנים לרוב בעל העסק או עובד מטעמו יהיו...
קרא עוד »
מאי 04, 2022