עורך דין עבירות מין

לא מעט אנשים מוצאים את עצמם מואשמים בעבירות מין שונות. חשוב להבין כי ניתן לסווג את עבירות המין לשתי קבוצות מרכזיות- עבירות מין המבוצעות ללא מגע פיזי, כגון הטרדה מינית, ניסיון להטרדה מינית או ניסיון למעשה מגונה. הקבוצה השנייה כוללת עבירות מין חמורות יותר, הכוללות מגע פיזי, כגון מעשה מגונה, אונס ומעשה סדום. כמובן שהעונש על ביצוע העבירה תלוי ברמת החומרה שלה, כאשר עבירות הכוללות מגע פיזי נחשבות לחמורות יותר, ולכן העונש עליהן יהיה בהתאם. כדאי לדעת כי רוב עבירות המין מסווגות בתור פשע או פשע חמור והן נחקרות על ידי חוקרי משטרה מיומנים ומנוסים שמתמחים בתחום. מסיבות אלו בדיוק, כל מי שנחשד בביצוע של עבירת מין, חייב להיעזר בשירותיו של עורך דין עבירות מין. זוהי הדרך היחידה לסייע למצב ולמנוע שמועות מיותרות או הליך חקירה לא תקין.

עורך דין עבירות מין – נקודות חשובות שכדאי להכיר

קודם כל, חשוב להדגיש כי כל מי שמוזמן לחקירה במשטרה בעקבות חשד לביצוע של עבירות מין, חייב להתקשר בהקדם לעורך דין שמתמחה בתחום. מומלץ לא להגיע למשטרה לפני קבלת ייעוץ משפטי מתאים, היות ולא מעט אנשים עלולים להפליל את עצמם או אף להודות בעבירות, שהם כלל לא ביצעו. לכן חשוב להקפיד על ייעוץ מקצועי הניתן על ידי בעל מקצוע שמתמחה בתחום. חשוב לבחור בעורך דין בעל וותק וניסיון בתחום נפגעי עבירה ועבירות המין, היות ומדובר על תחום רחב שיש צורך להכיר אותו לעומק. כמו כן, חשוב לוודא כי מדובר על עורך דין בעל הצלחה רבה בנושא, דבר שניתן לבדוק בקלות באמצעות בדיקה של אחוזי ההצלחה בתיקים הקודמים שלו ובפסקי הדין שניתנו בתיקים שהוא היה מעורב בהם.

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף ברשתות החברתיות

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

השאירו תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

פתרונות סליקת אשראי לעסקים

פתרונות סליקת אשראי לעסקים

פתרונות סליקת אשראי לעסקים מעניקים להם את כל המעטפת לה הם זקוקים, כדי לענות על צורך של כל לקוח. פתרונות סליקת אשראי לעסקים  פתרונות סליקה

קרא עוד »