טיפים להשקעות נדל"ן עם שוני גבריאלי

לא כל כך בטוחים איך יהיה כדאי לכם להשקיע את כספיכם בנדל"ן? חוסר הוודאות והעובדה כי יש כל כך הרבה פרמטרים שצריכים לבוא בחשבון יכולים לבלבל, אך אם רק תעקבו אחר הטיפים שנזכיר במאמר, מאת שוני גבריאלי, תוכלו לקבל כיוון ברור יותר ולהבין בדיוק מה יהיה כדאי לכם לעשות את הכסף והיכן להשקיע אותו.

  • אל תעשו צעד בלי מומחה נדל"ן – כאשר מדובר על השקעה של סכומים כספיים משמעותיים, יהיה כדאי לכם לפעול אך ורק בליווי של מומחה בתחום הנדל"ן שיוכל לעזור לכם ולחשוף בפניכם הזדמנויות אטרקטיבית להשקעה. זה יהיה שווה את זמנכם ויוכל לעזור לכם למצוא הזדמנויות אטרקטיביות להשקעה.
  • תהיו פתוחים להשקעה בחו"ל – במקום להיות תלויים אך ורק בהזדמנויות השקעה בארץ, אתם יכולים להרחיב את ההזדמנויות שיש לכם להשקעה במידה ותחליטו לבדוק אפשרויות לרכישה של נכסים בחו"ל. כך שזה גם כן משהו שיהיה כדאי לכם לשקול לעשות.
  • קחו את הזמן כדי להכיר את השטח – אתם לא צריכים לסגור עסקה בתוך זמן קצר מבלי שיצא לכם באמת להכיר את השטח שאתם הולכים להשקיע בו. להפך, זה יהיה נכון וחכם מצדכם להכיר היטב את השכונה והעיר שבה אתם הולכים להשקיע, וזאת כדי להבין מה העתיד צופן להן.
  • תימנעו מקבלת החלטות פזיזות – לפעמים אפשר להיתקל בפרויקטים חדשים שנראים אטרקטיביים במיוחד, אך כאשר בוחנים את הפרטים לעומקם, מגלים שהדברים לא באמת כפי שהם נראים במבט ראשון. אולי זה גובה התשואה הנמוך או איכות הבניה הירודה שיכולים להפתיע. תמיד צריך לבדוק היטב כל פרט בטרם השקעות בנדל"ן, כפי שממליץ שוני גבריאלי לעשות. רק כך אפשר להיות בטוחים לגבי כל עסקה.

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף ברשתות החברתיות

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

השאירו תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם